Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Vážná seznámeníBrno

Najde se tu chlap na společnou cestu životem - ve dvou? Já 45/186/86, ty cca do 50, nekuřák.

Sympatický, opálený, jen aktivní v sexu, gay, vysokoškolák, 41 / 180 / 85 cm vyholený 17 x 5 , který žije dlouhodobě v Brně hledá muže, přítele, pasiva pro společný život ve dvou, lásku, sex a společné bydlení. Věk nerozhoduje, klidně i starší muž, naše stretko v Brně u kávy nebo drinku. Těším na společné setkání a v novém roce 2020 a společně strávené chvíle ve dvou. Samota mne bez přítele mne už nebaví. Moc mne chybíš.

Ahoj neznámý seniore! Je Ti 63 a více let, jsi vdovec či rozvedený a nechceš už navazovat nový vztah se ženou, ale tam dole ještě něco občas bouří? Napadá Tě občas bláznivý nápad, že zase jen a pouze muž nejlépe ví, co a jak s tím přetlakem, ale máš přirozené zábrany? Jsem zdravý, diskrétní a přirozeně inteligentní muž, BI orientovaný, ženatý, nicméně s podobnou, dlouhodobou touhou. Pokud Tě můj inzerát oslovil, budu rád, když se ozveš a dáme o našem "problému" řeč.

Muž | On hledá jeho | 40 let | Brno SYMPATICKÝ, OPÁLENÝ, JEN AKTIVNÍ V SEXU, VYSOKOŠKOLÁK, 41 / 180 / 85 M VYHOLENÝ 17 x 5 , KTERÝ ŽIJE DLOUHODOBĚ V BRNĚ HLEDÁ MUŽE, PŘÍTELE, PASIVA PRO SPOLEČNÝ ŽIVOT VE DVOU, LÁSKU, SEX A SPOLEČNÉ BYDLENÍ. VĚK NEROZHODUJE, NAŠE STRETKO V BRNĚ NA KÁVĚ NEBO DRINKU. TĚŠÍM NA SPOLEČNÉ SETKÁNÍ. VÁNOCE 2019 A NOVÝ ROK 2020 SPOLEČNĚ VE DVOU.