Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá jeho : Vážná seznámení

Hladam priatela na vazne seznameni , priatela silnej postavy ktory zije sam a chce to zmenit.

Hledám kamaráda pro příjemné společné chvíle i sex ty naruzivy aktiv, ja pasiv.Vytvoreni vztahu uvitam.

Zdravím, jsem muž , 60 let, gay, hledám též gaye, prosím ne Bi, věk nerozhoduje.Jen vážný, trvalý vztah, později, i reg.partnerství, jen, tomu kdo není zadlužen, a chtěl by žít partneckým životem, se mnou v Jihlavě.Jsem zdravotně postižen, ale plně, soběstačný.Mám bolesti páteře, chodím o jedné holi.Trochu koktám.Rád vařím, poslech hudby, internet, televize, divadlo, vycházky, prosím jen vážně.

Jsi muž, a ideálně máš první půlku života za sebou. Vzájemně se obohatíme, protože máme oba co dát. Když pro Tebe není vztah absolutní neznámou . . . . tak je vše už jen otázka chemie, a ta potřebuje osobní setkání. Odepsat je první krok.

Hledám osamělého parťáka na přátelství z bližšího okolí - společné akce, návštěvy, příroda, houby, atd.

Muž 58/177/92 hledá moudrého přítele velmi silné postavy, ve věku 62 až 75 let. Odkudkoliv.

Hledám muže. Ideálně máš první půlku života za sebou. Vzájemně se obohatíme, protože máme oba co dát. Když pro Tebe není vztah absolutní neznámou . . . . tak je vše už jen otázka chemie, a ta potřebuje osobní setkání. Odepsat je první krok.61-letý, 175cm , 100 kg hledá partnera pro život . Mám rád chlupatý chlapy. Bydlím blízko Prahy. mám rád něžný sex. Rad si přečtu knížku, posloucham hudbu, rád se podívám na pěkný filmy. hledám někoho ským bych si rozuměl.

Hledám mladšího kluka, chlapa tak cca do 40-ti. Měl bys normální, žádná vykroucenina, a také mít něco v hlavě, nejen v kalhotách. Rád bych našel kamaráda, přítele na vše hezké i to zlé. ...Nebráním se i případnému soužití. To by ukázal čas. To ostatní si můžeme napsat,

Hledám kluka nejen Brno a okolí na seznámení do cca 45 let štíhlého nezženštělého na trávení společných chvil a budování vztahu.