Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Bruntál

Ahoj, svobodný, zajištěný hledá přítelkyni pro život. Jsem bez dětí, ale rád bych založil rodinu. Tvé děti nejsou překážkou. Mám rád hudbu, historii, výlety, přírodu, rekreačně kolo, tenis, plavání. Jsem myslím romantik, veselý s kusem optimisty v těle. Foto můžu poslat. Mám auto, můžu dojet do okolí Olomouc, Ostrava. Pěkný den.

Jsem Bruntálský šaman a lovec duchů. Mám schopnosti vidět věci co lidi kolem mě nevidí. Mám spoustu ostrých i tupých zbraní a umím tě sejmout víc jak 420ti způsobama. Jinak jsem moc milý hoch ve výškách mé mysli. Věnuji se dost terraristice a chovám spousta hmyzu jako třeba zlatohlávky, kudlanky a strašilky a mám ještě gekona. Jestli máš nějaký hmyz který nechceš tak mi napiš brouku. Pošmáknem si na něm spolu.

Ahoj hledám někoho který objetuje stejnou lásku jako já. Jsem úplně obyčejný kluk .. pokud by někdo chtěl ať klidně napíše ??

Já VŠ/52/175/78 hledám ženu z Bruntálska. Může to být i žena s dětmi. Jsem bývalý učitel a rád bych své znalosti využil při výchově dětí své partnerky.

Podaří se mi v tomto nepochopitelném světě - pohledati - známou, kamarádku, přítelkyni, partnerku, - takovou, snad, se kterou zapadneme, tak nějak do sebe, jako ok. seřízený stroj, - takovou co spolu dáme ten čas co zbývá, nebo i víc, či snad míň ?

Nemám na čele napsáno jsem volný , a ani nevlastním triko s tímto nápisem. Proto jsem se obrátil na tyto stránky za účelem vážného seznámení. Povahu mám vyrovnanou, úpřimnou a dobrosrdečnou. Minulost mám vyřešenou. Jsem něžným snílkem. Další skutečnosti si spolu můžeme vyměnit pomocí písmenek, a v poslední fázi osobního setkání na které se budu těšit a dostavím se. Přeji hezký den, Marek.

Mám tě moc rád. Pokud si nemyslíš, že tato slova v mém věku zní směšně, ale chybí ti, stejně jako výlet do přírody, do hor, za sluncem k vodě nebo potřeba se přitisknout večer, když usínáš, pokud máš hezkou duši, jsi komunikativní, se smyslem pro humor a neřešíš maličkosti - potom se honem ozvi, protože čas už není naším spojencem. Pro volné chvíle, pro přátelství, pro lásku, ale třeba i pro společný život. Nejraději Bruntálsko, ale i Olomouc, Šternberk, Krnov, Opava, Ostrava.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Kroměříž
Muž | 27 let
Praha
Muž | 34 let
Liberec
Muž | 38 let
Litoměřice

Hledáte-li upřímnost, věrnost, podporu i v nejtěžších chvílích a spousty nádherných okamžiků, které by přinesli pocity štěstí a radosti, tak neváhejte mi napsat.Budu velmi rád, když projevíte zájem se navzájem lépe i více poznat.Vaše odpověď by měla obsahovat i Vaší aktuální fotografii, děkuji. Přeji Vám všem, krásný den ˘? Pája

Hledám ženu vcelku bez omezení věku a odkudkoliv. Spíš štíhlou nebo sportovní postavy, s úsměvem na rtech a velkým srdcem a trochou tolerance. Na vztah a lásku. Dítě není překážkou. Já jezdím kamionem po světě takže jsem doma jen několik dnů v měsíci. Ale těch pár dnů co bych byl doma tak bych se snažil vynahradit to odloučení. Výlety welness zábava a vše krásné. Prosím ó foto do zprávy. Doufám že tu jsi ta pravá ;-)

Já VŠ/52/177/79 hledám ženu z Bruntálska

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 28 let
Varnsdorf
Muž | 30 let
Praha
Muž | 32 let
Ostrava
Muž | 57 let
USA