Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

MužVážně 51 let Plzeň

TOP  27.5.2020

Neznámá s neznámými souřadnicemi. Rád bych některý den složil hlavu do Tvého klína. NE!, není to o zřejmě většinových úmyslech mužů zde lovících. Je to o běžné chvíli spolu, kdy spolu prostě jsme-nalezeni. Oblečeni, moje kštice třeba poslouží Tvé knize jako podložka a já s prvotním úmyslem příst stejně po chvíli podlehnu únavě a přejdu do pravidelného rytmu oddechů. Je to o důvěře. Odložení ostražitosti. Jako návštěva přístavu, kde škuneru doplní potřebné, oloupají slávky z kýlu, poopraví ráhno.

MužVážně 49 let Plzeň

TOP  27.5.2020

Ahoj, hledám svoji druhou polovičku...nebo spíš první? V každém případě nejlépe na doživotí, do konce zivota:-). Já: 49 let, 187/urostlý, normální chlap, který už ví, co je v životě důležité a nad čím jde mávnout rukou. Mám rád přírodu, procházky, cestování, zvířata, čtu, poslouchám, dívám se, vnímám život a svět, jsem samostatny, snad empaticky, v pohodě.Ty: věk přiměřený, postava akorát, sympatická v teplakach i v sukni, s úsměvem na rtu a chuti něco zažít a zase se těšit... Vše můžeme spolu.

Hledám sympatickou ženu ve věku 38-45, usměvavou, sebevědomou, inteligentní, fin. nezávislou z Plzně, která hledá podobný mužský protějšek. Vzájemné sympatie rozhodnou. Svobodný, zajištěný VŠ z Plzně, nekuřák, trochu sportovec 183/78. Ctím soukromí a proto foto výměna možná přes mail. Najdeme se?

MužVážně 50 let Plzeň

TOP  26.5.2020

Hledám ženu 50 a víc let z Plzně , dlouhodobý nebo i vážný vztah

Ahoj rád bych poznal fajn ženu na hezký pohodový a nekomplikovaný vztah. Já 48 Plzeň zajistěný, osvč, toulání se přírodou, motorka,

Přeji dobrý den. Jsem muž středního věku, ale mladistvého vzhledu i ducha. Měřím 180cm a vážím 82kg, jsem sportovec, nekuřák, vzdělaný a bez dluhů. Občas mám dcerku školou povinnou (1. stupeň). Má práce mne baví a naplňuje. Jsem rozvedený a nezávislý. Hledám ženu přiměřeného věku, váhy, výšky i vzdělání. Prozatím na přátelství. Může být klidně i s dětmi.

MužVážně 49 let Plzeň

TOP  23.5.2020

Touto cestou hledám partnerku pro životDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Brno
Muž | 48 let
Mělník
Muž | 48 let
Boskovice
Muž | 46 let
Otrokovice

MužVážně 50 let Plzeň

TOP  23.5.2020

Ahoj, jsem nekuřák, bez závazků, 50 let, 180cm, VŠ (IT) a hledám sympatickou kamarádku s podobnými zájmy a zálibami (moje jsou - hudba a hifi, knížky, filmy, TV (cestopisy, dokumenty, příroda, historie), zahrada, procházky (příp. NW, koloběžka), výlety, památky, fotografování, malování, modelaření ... Mám představu vztahu, který by začal přátelstvím a byl postavený na fér chování, otevřenosti, upřímnosti, důvěře a toleranci (každý má nějaké chyby :)). Těším se.

MužVážně 49 let Plzeň

TOP  21.5.2020

Cítíš se osaměle a chybí Ti mužský protějšek, s možnou perspektivou něčeho vážného? Můžeme zajít na kávu nebo večeři, za kulturou, užít si nezávazně příjemný večer. Já inteligentní muž, po dlouhodobém vztahu, se synem, se zájmem o přírodu , výlety, historii, kulturu, motorky a rybolov. Ty?Nejsou Ti cizí slova morálka, spravedlnost? Jsi inteligentní, s podobnými zájmy, klidnější povahy? PS: Zatím tedy alespoň do té přírody.

MužVážně 48 let Plzeň

TOP  21.5.2020

SŠ 48/185/85 nekuřák ml. vzhledu, štíhlé sportovni postavy, z PM hledá fajn pohodovou, veselou a upřímnou "holku" z Plzně, pro společný život, nekuřačku, pokud možno vyšší postavy, také sportovně založenou, která by uběhla aspoň .. km v kuse (jen rekreačně ;-) a bavilo ji občas se projet v přírodě na kole, projít či proběhnout, v zimě lyže, běžky, fitness, wellness, kino, divadlo, koncerty atd. prostě pro pohodový život ve dvou :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Praha
Muž | 48 let
Brno
Muž | 48 let
Hradec Králové
Muž | 47 let
Praha