Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení

MužVážně 45 let Praha

TOP  17.9.2019

Nahodil jsem sítě, abych našel si tě. Pokud Ti je 30-45 let, jsi z Prahy anebo blízkého okolí a máš smysl pro humor, tak se mi ozvi.

MužVážně 43 let Praha

TOP  17.9.2019

Nekuřák, VŠ, 43 let, bez dětí, single. Turistika, svižné procházky, sauna, někdy projížďka na moto - podle počasí. Filmy, občas seriály (zahr.), hudba v autě, sci-fi knížky v mobilu/tabletu. Dovolená - moře nebo kopce, ale bez extrémů. Práce - IT svět :-) Povaha klidná, až flegmatická. Horoskop - Býk. Zvířata - kočky. Rád poznám štíhlou SŠ/VŠ, se smyslem pro humor, nekuřačku, bez dětí. Bydlím v Poděbradech, pracuji v Praze.

MužVážně 26 let Praha

TOP  17.9.2019

Ahoj neznámá, hledám touto cestou milou dívku z Prahy, Středočeského kraje či Moravy ve věku od 20 do 30 let na společné trávení volného času a vážný vztah. Měla bys být empatická, milá, se smyslem pro humor. Mám rád procházky, výlety, hudbu, rád zajdu do kina na hezký film, přečtu si knihu, zajdu si zaplavat. Nejkrásnější je vědomí, že jsme tu jeden pro druhého. Chci se vedle tebe ráno probouzet a večer se na tebe zase těšit. Třeba jsi právě ty ta pravá Měj krásný den. PA. ONDRA

Kolo
Plavání
Příroda
Výlety

Ahoj. Já nekuřák, abstinent, mám rád zodpovědnost, filmy, přírodu. Hledám k seznámení optimistickou nekuřačku štíhlejší postavy, která v budoucnu neplánuje mít vlastní děti. Na věku nezáleží, pouze vzájemné harmonii. PS: Prostor pro chyby a vůle k budování.

MužVážně 33 let Praha

TOP  17.9.2019
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Vaření
Zvířata

Sympatický, čestný chlap se srovnanými životními hodnotami by rád poznal usměvavou ženu, ideálně pro sdílenou budoucnost...

MužVážně 45 let Praha

TOP  17.9.2019

Hledám příjemnou ženu k oboustranně naplněnému vztahu, ženu, která by ráda sdílela s někým radosti života a chtěla by se na někoho těšit. Ženu, která chce prožívat vše krásné, co život nabízí.Nejsem namyšlený, ani nejsem dokonalý, nehledám dokonalou ženu a radši dávám než dostávám. Věk ženy neřeším.Rád bych, aby žena po mém boku byla se mnou šťastná a já s ní, ale přitom by každý z nás zůstal svůj. Jsem pohodový muž a nic mě jen tak nerozhází. Prosím pouze z Prahy a nejbližšího okolí. Těším se.

Nový začátek? Jsem rozvedený, s vyřešenou minulostí. Hledám partnerku pro trvalý vztah, na výlety, procházky v přírodě, společně strávené chvíle atd. Mám rád aktivní pohyb, kolo aj. Tolerance, vzájemná důvěra a upřímné jednání. Na dotazy rád odpovím.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Kralupy n. Vltavou
Muž | 40 let
Písek
Muž | 57 let
Praha
Muž | 23 let
Uherský Brod

MužVážně 33 let Praha

TOP  17.9.2019

Hledám slečnu, která ráda čte knihy pozpátku. Ženu, která když vidí kaluž, má nutkání do ní skočit. Dívku, která se ráda zapomene v diskuzi. Ženu, která se nejlépe cítí v sukni a šatech. Slečnu, která se chce vyřvat na prázdném poli. Ženu, která by ráda voněla po kávě. Slečnu, která neumí vyprávět vtipy. Ženu, co se ráda zastaví a dívá nahoru. Slečnu, která je intonačně mimo. Ženu, která sní i ve dne. Slečnu, která zná své “Bezpodmínečné já”. Slečnu, která miluje brunch:)

Ahoj, jmenuji se Kája, je mi 35 let/VŠ, jsem pracující, samostatný, nezávislý a bez závazků. Hledám ženu na vztah do konce života se kterou bych to už rád zabalil. Partnerku sobě rovnou, která mě bude žensky ladit a doplňovat a růst se mnou. Rád chodím na výlety, na hory, do přírody. Poslední puzzle do celé skládačky mi zatím chybí. Vím co chci. Partačku, kamarádku a ženu to vše tři v jednom. Budu rád, když mi napíšeš něco o sobě, abychom zjistili, zda nám to bude společně ladit :)

MužVážně 31 let Olomouc

TOP  17.9.2019

Hledám druhou polovičku pro život se kterou bych mohl sdílet úspěchy v životě, oslavovat její úspěchy, jezdit na výlety nebo si zajít na večeři, do kina nebo se jen tak projít městem. Bydlím sám kousek od centra Olomouce, jsem pracovitý ale občas se nic nechce jen odpočívat, jsem společenský ale občas chci být jen ve dvou. Svou minulost mám vyřešenou, děti nemám tak proč být sám ?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Trenčín
Muž | 50 let
Benešov
Muž | 32 let
Žďár nad Sázavou
Muž | 46 let
Ústí nad Orlicí