Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  18.2.2020

Ahoj, sympatická nekuřačka pro mě? Velká prsa a zadek máš?:)

MužVážně 52 let Plzeň

TOP  18.2.2020

Jsem rozvednený štíhlý nekuřák.Nejsem moc společenský, nejraději trávím čas jen s partnerkou, která je pro mě vším.Rád cestuji.Moc bych si přál najít hodnou, milou, skromnou ženu, štíhlejší postavy do 50 let z Plzně a okolí se kterou bych mohl strávit zbytek života.Menší zdravotní problémy, (lehké deprese, inkontinence aj.)nevadí.

Lyžování
Výlety
Cestování

Najdu Tě? Zenu 33-43 pro život? Děcko neva. Jen važně, ozveš se....

MužVážně 32 let Plzeň

TOP  17.2.2020

Hledá se parťačka do života přiměřeného věku a vzhledem k tomu že jsem začal hubnout, tak i motivace, či parťačka k hubnutí. A který nevadí kluk z vesnice. Co o mě? Podle lidí jsem pohodář a mám rád filmy, hudbu, PC, zvířata, procházky do přírody, cestování tedy když je s kým a na další se zeptej . Tak jestli jsem tě trochu oslovil, napiš a kdoví třeba si padneme do oka. Už se stali divnější věci.

Ahoj, rád poznám milou a pozitivní ženu k vytvoření harmonického vztahu založeného na citu, lásce, důvěře, sdílení společných hodnot i životních cílů. Jedním z cílů je šťastná rodina. Mám rád přírodu, hory, výlety, turistiku, cyklistiku, lyže, ale i pohodu a relax. Krásný den Radek

Ahojky, tak jen krátce, jsou to jen virtuální písmenka. Štíhlá tmavovláska z Plzně do 45 let, která hledá lásku a harmonický vztah, nenašla by se třeba zrovna tady??? Hledám..., já - svobodný, zajištěný VŠ z Plzně, nekuřák, trochu sportovec 183/78. Budu se těšit, když se ozveš.

MužVážně 39 let Plzeň

TOP  17.2.2020

Nepodařilo se mi včas potkat někoho pro rodinný život podle mých představ. Teď hledám spíše už jen pouhé kamarádství, občas vyrazit na kafe a pokecat o běžných věcech. Mám na mysli opravdu pouhou kámošku bez nějakých výhod, jak se dnes říká, která je ale na tom tak nějak stejně jako já, tzn. single, rodilá Plzeňačka, ještě bezdětná, štíhlé postavy, cca pětatřicátnice a chybí jí občasný kontakt s někým novým, zajímavým...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Teplice
Muž | 40 let
Frenštát p. Radhoštěm
Muž | 35 let
Šternberk
Muž | 40 let
Vyškov

MužVážně 53 let Plzeň

TOP  17.2.2020

Také jsi zjistila, že život utíká a Ty potkáváš jen šťastné dvojice nebo singl? V práci se seznamovat nechceš a na chat, do baru či a diskotéku nechodíš. A přitom jsi sympatická, štíhlá, inteligentní optimistka z Plzně, která by neměla mít vůbec potřebu hledat seznámení. Možná právě proto Tě nikdo raději neosloví. Pokud jsi tedy stejně jako já dospěla k rozhodnutí zkusit loterii štěstí, budu rád, když mi odpovíš.

Hledám ženu s úsměvem. :) Jsi-li tedy hodná, milá, upřímná, sympatická, ráda se směješ a ráda žiješ život a poznáváš nové, napiš. :)

MužVážně 43 let Plzeň

TOP  17.2.2020

Ahoj, jsi dívka či žena na reálné setkání (v Plzni)?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Kladno
Muž | 38 let
Teplice
Muž | 41 let
České Budějovice
Muž | 53 let
Ostrava