Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení

MužVážně 33 let Přerov

TOP  23.9.2019

Ahojky. Jmenuji se Miroslav pocházím z Přerova je mi 32 let. Jsem milý, hodný, upřímný, věrný, veselý, tolerantní, společenský, spolehlivý, pohodový, inteligentní, romantický, usměvavý, mám smysl pro humor a moji vadou je že nosím dámské prádlo. I přes tuto vadu se ptám najdu zde holku na vážný vztah?

MužVážně 31 let Teplice

TOP  23.9.2019
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj všem slečnám a ženám. Jsem obyčejný muž z Duchcova, co má rád přírodu, výlety, hudbu, knihy a dobrý filmy. Hledám k sobě protějšek s podobnými zájmy (stačí i jeden, nejsem náročný), se kterým bych společně strávil zbytek života a založil vlastní rodinu. Dítě není překážkou. Jen vážně. Odpovím určitě všem, slibuji.

MužVážně 45 let Praha

TOP  23.9.2019

Hledám příjemnou ženu k oboustranně naplněnému vztahu, ženu, která by ráda sdílela s někým radosti života a chtěla by se na někoho těšit. Ženu, která chce prožívat vše krásné, co život nabízí.Nejsem namyšlený, ani nejsem dokonalý, nehledám dokonalou ženu a radši dávám než dostávám. Věk ženy neřeším.Rád bych, aby žena po mém boku byla se mnou šťastná a já s ní, ale přitom by každý z nás zůstal svůj. Jsem pohodový muž a nic mě jen tak nerozhází. Prosím pouze z Prahy a nejbližšího okolí. Těším se.

MužVážně 33 let Praha

TOP  23.9.2019

Hledám slečnu, která ráda čte knihy pozpátku. Ženu, která když vidí kaluž, má nutkání do ní skočit. Dívku, která se ráda zapomene v diskuzi. Ženu, která se nejlépe cítí v sukni a šatech. Slečnu, která se chce vyřvat na prázdném poli. Ženu, která by ráda voněla po kávě. Slečnu, která neumí vyprávět vtipy. Ženu, co se ráda zastaví a dívá nahoru. Slečnu, která je intonačně mimo. Ženu, která sní i ve dne. Slečnu, která zná své “Bezpodmínečné já”. Slečnu, která miluje brunch:)

Knihy
Turistika
Příroda

Nesnáším lidi. Nesnáším civilizaci. Nesnáším tuhle společnost. Hledám ženu, která to má podobně. Klíčová slova: alternativa, ne-konzum, offline, návrat k přírodě a život v souladu s ní, život na venkově, domek, chalupa, eko-zahrada, permakultura, procházky, turistika, les, fantasy knížky, pohanství, láska, věrnost, romantika, tulení, mazlení. Nezáleží na tvém vzhledu, postavě, zdraví, můžeš být plnoštíhlá, hubená nebo nemocná, hlavně však hodná a věrná.

Nový začátek? Jsem rozvedený, s vyřešenou minulostí. Hledám partnerku pro trvalý vztah, na výlety, procházky v přírodě, společně strávené chvíle atd. Mám rád aktivní pohyb, kolo aj. Tolerance, vzájemná důvěra a upřímné jednání. Na dotazy rád odpovím.

Pohodář se smyslem pro humor , ale i zodpovědnost , hledá touto pro něj netradiční cestou , dívku či ženu do pohody i nepohody . Věřím v souznění duší a v lásku na celý život . Možná naivní myšlenka , ale naděje umírá poslední .Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 32 let
Trutnov
Muž | 30 let
Praha
Muž | 32 let
Dvůr Králové n. L.
Muž | 22 let
Plzeň

MužVážně 23 let Praha

TOP  23.9.2019
Kino
Divadlo
Hudba
Běh
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Ahoj milá neznámá, Jsem urostlý 23 letý muž z Prahy hledající slečnu, co nepohrdne procházkou, výletem do přírody ba někam dál. Jen ne vysoko :), ale čas od času je zapotřebí ito lenošení doma nebo cesta za něčím dobrým. Mám rád zábavu, ale dokáži být i zodpovědný. Srdíčko mám velké, však prázdné jest. Pokud by jsi ho časem dokázala zaplnit, budu rád když napíšeš.

MužVážně 28 let Praha

TOP  23.9.2019
Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Fitness
Běh
Turistika
Příroda
Vaření
Zvířata

Ahoj všem krásným milým a sympatickým slečnám :) Nemám moc příležitostí poznat slečnu tak bych to rád zkusil touhle cestou . Mé jméno je Michal a je mi 27 let a bydlím kousek za Prahou . Mezi mé záliby patří četba, cestování, přátelé, fitness, zvířata, romantika a plno dalších věcí které ti rád řeknu když napíšeš :) Myslím si že sem úplně normální kluk který si na nic nehraje , a který rád pomáhá lidem ve svém okolí :) Budu určitě rád za každou zprávu a budu se snažit odepsat úplně všem :)

Rád bych poznal prima ženu 26 až 46 let která nemá přehnané nároky a hlavně věří že můžeme zažít něco hezkého. Jsem svobodný bezdětný 43 letý muž pracovitý, komunikativní, společenský snad trochu sympatický.Rád navštěvuji Hudební festivaly a sportovní akce.Rád bych vztah vážný ale i nezávazný. Hledám přítelkyní nejlépe z východních Čech.Preferuji spíš setkání někde u kávy, obědu nebo návštěva kina a jiných akcí.Jestli jsem tě něčím zaujal nebo chceš nějaké info o mě tak mě od

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Brno-venkov
Muž | 36 let
Beroun
Muž | 46 let
Praha
Muž | 30 let
Praha