Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníBeroun

MužVážně 78 let Beroun

TOP  19.2.2020

Vždy jsem aktiv.sportoval, toulal se přírodou a držel zdravý život.styl. Mám lepší sex.kondici i tu zdravotní (nemarodím, žádná operace či vážnější diagnóza) než mnohý šedesátník. Nekouřím, nepiju, do hospod nechodím. Zájmy: zahrada, tanec, koncerty váž.hudby. Nemám auto. Proti předsudku (věk) se hájit nemíním, v posteli obstojím bez pilulek jak zamlada. Jen ta Pravá chybí.

MužVážně 36 let Beroun

TOP  19.2.2020

Ahoj hledám holku (ženu), která hledá vážný vztah a nevadí ji děti. Jsem kuřák, rád chodím na ryby, na houby, na výlety atd. Je mi 35 let, mám auto, práci i kde bydlet .... poreferuji nejprve osobní setkání, pak v případě vzájemných sympatií se nějakou dobu stýkat, navštěvovat a pak by se vidělo, ale nebudu se hned někam stěhovat ani nikoho stěhovat k sobě. To nedělá dobrotu. Pokud ti nevadí, že nejsem model tak se ozvi a uvidíme.

MužVážně 71 let Beroun

TOP  14.2.2020

Najde se tady, příjemná žena pro hezký vztah. Které schází, prituleni a vše co k tomu.Osobni setkani, oběma napoví. Věk do 67 let, drobnější postavy. Beroun, Hořovice, Příbram. Děkuji.

Rád bych se seznámil s fajn ženou .

MužVážně 39 let Beroun

TOP  10.2.2020

Já 38 a syn 5 s vlastním zázemím a vyřešenou minulostí. Ty? Nechám se překvapit, ale vyřešená minulost podmínkou, nejlépe též s dítětem :-)

MužVážně 35 let Beroun

TOP  2.2.2020

Ahoj, hledám hodnou a pohodovou dívku.Je mi 34.Bydlím v Hořovicích.Jsem svobodný, děti nemám.Jsem pro každou legraci.Moji blízcí tvrdí, že jsem hodný, citlivý a tolerantní.Mám rád děti a přírodu.Zabývám se elektrotechnikou.Rád si poslechnu dobrou hudbu.Jsem abstinent a nekuřák.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 28 let
Trutnov
Muž | 28 let
Chomutov
Muž | 32 let
Plzeň
Muž | 37 let
Sokolov

MužVážně 33 let Beroun

TOP  3.2.2020

Dobrý den mladé slečny a dámy. Co zde hledám...mladou příjemnou a usměvavou holku jakéhokoliv věku 0-99.Můžeš být vtipná, ale ne víc než já.můžeš být krásná ale nemusíš.Brýle jsou vítány protože jsou doplňte Co by jsi měla mít, je dobré srdce (pokud tedy nějaké máš:-P) hlavní je upřímnost, tolerance, porozumění. Nemám rád lži, přetvářku, aroganci a hádky. Hlavně žádný tlak...již jsem přes 4 roky šťastně sám tak doufám že mi to některá z Vás zkazí Příjemný den a šťastný lov S pozdravem Jaroslav

MužVážně 59 let Beroun

TOP  30.1.2020

Hledám prima ženu na vážný vztah a na společnou cestu životem.Také už nechceš být sama a chybí ti láska, něha a pohlazení.Chceš se zase těšit ze života a ne být na všechno sama? Pokud ano, budu rád, když se ozveš. Máš ráda zvířata a život na vesnici? Já jsem chlap 58 let žijící v rodinném domě. Berounsko a okolí.

MužVážně 31 let Beroun

TOP  19.1.2020

Našla by se nějaká fajn holka na par zpráv a případně seznámení ? Vyrazit někam ven, do kina a nebo prostě cokoliv podniknout.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Praha
Muž | 55 let
Brandýs n.L.-St.Boleslav
Muž | 39 let
Trutnov
Muž | 44 let
Praha