Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení

Rád poznám hodnou a milou ženu na vážný vztah. Na ruzné aktivity ve volnu a o víkendu. Kolo, příroda, procházky, cestování , výlety a podobně.

MužVážně 29 let Zlín

TOP  7.7.2020
Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Fitness
Bruslení
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Hledám ženu pro život, se kterou se nebudu nudit, která aspoň trochu sportuje a která by mi tolerovala mou velkou chuť ke sportování. Jelikož jsem sportovec od mala tělem i duší, tak by jsi měla být hubenější postavy.. Já mám rád ledajaký sport, tak by stačilo, kdyby jsi měla ráda kolo nebo běh.??Dále by jsi měla mít ráda děti, jelikož mám skoro pětiletého syna z předchozího vztahu, a o kterého se taky starám a sportuju s ním. Jsem člověk pro rodinu a nebráním se začít na novo s novou ženou..

Ahoj krásná neznámá :-) Jmenuji se Zdeněk. Mám najeto 45.let. Díky pravidelné údržbě vypadám prý o deset let mladší. Jezdím na lásku a dobré jídlo. Vstřikování zcela v pořádku:-)Softvérové vybavení: Katolík, Rocker, Bc. MBA, a hlavně jak říkají jiní dobrý otec a slušný člověk. Moji nedílnou součástí je sedmiletá dcerka Maruška, které před dvěma roky zemřela maminka. Bydlíme na vesnici v rodinném domečku. ( Veškeré zvířata - Kočička:-) Chtěl jsem vždy více dětí a to platí. Zdeněk

MužVážně 43 let Praha

TOP  7.7.2020

Ahoj, rád bych tu našel upřímné kamarádské seznámení, které by mohlo vzájemně zajiskřit a pokračovat ve spolu vytvoření hezkého partnerského a vážného vztahu.Nelehké, ale snad néé nemožné.

Hledá se svéhlavá, náladová, tvrdohlavá, umíněná, neústupná, dominantní slečna/paní, na seznámení. ZN: Protiklady se prý přitahují. :)

MužVážně 42 let Brno

TOP  7.7.2020

Hledá se sympatická, milá, pohledná, drobná blondýnka a to už nejlépe napořád …, která má vyřešenou minulost a dívá se otevřenýma očima dopředu. Ví co očekává a dokáže si vážit dobrých vlastností. Nehledá jen dlouhodobé psaní a dává přednost osobnímu kontaktu a případného zajiskření. Chci konečně poznat dívku, se kterou si budu rozumět, společně plánovat budoucnost a prožívat vše hezké … Jsi tu někde?

MužVážně 26 let Praha

TOP  7.7.2020

Ahoj, hledám přátelství i vztah , jestli máš zájem tak napiš.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 26 let
Plzeň
Muž | 66 let
Brno
Muž | 49 let
Nymburk
Muž | 35 let
Blansko
Kino
Knihy
Kolo
Bruslení
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Vaření

Touha po sdílení, společném prožívání, touha po milování a tulení, turistice, komunikaci, lehkém sportování (kolo, inliny), společná četba, filmy apod. versus touha po klidu a vlastním rytmu. Nevím, jestli jsem nepřizpůsobivý a egoistický nebo nenacházím tu pravou. A tak zkouším znovu hledat ten ideál pro společné stáří a zájmy. Nejsem zahradník ani neopravuji baráky. Jen si tu tak hledám někoho v mé blízkosti. ::))

Ahoj, jsi sama jako já?Čerství šedesátník mladšího vzhledu s vyřešenou minulostí, žijící v domku se zahradou nedaleko Teplic, domácího typu, řemeslník, kutil, střední postavy 167/77, klidné a rozvážné povahy, lhát a podvádět neumím, hledám touto cestou štíhlejší a sympatickou ženu do šedesáti let na zatím občasné setkání a pokec u mne.Zájem o zahrádku vítán.Tvé foto napoví.

Hledám sladkou českou dívku, která mluví anglicky. Baví mě dlouhé procházky v přírodě se psem, vaření s pěknou sklenkou vína a dobrým filmem. Pocházím z Dánska, ale bydlím 10 let v České republice. Bydlím v přírodě (30 minut od Brna) a miluji životní styl ve venkovském stylu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 32 let
Ostrava
Muž | 34 let
Praha
Muž | 53 let
Beroun
Muž | 52 let
Příbram