Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníBeroun

MužVážně 35 let Beroun

TOP  2.2.2020

Ahoj, hledám hodnou a pohodovou dívku.Je mi 34.Bydlím v Hořovicích.Jsem svobodný, děti nemám.Jsem pro každou legraci.Moji blízcí tvrdí, že jsem hodný, citlivý a tolerantní.Mám rád děti a přírodu.Zabývám se elektrotechnikou.Rád si poslechnu dobrou hudbu.Jsem abstinent a nekuřák.

MužVážně 33 let Beroun

TOP  3.2.2020

Dobrý den mladé slečny a dámy. Co zde hledám...mladou příjemnou a usměvavou holku jakéhokoliv věku 0-99.Můžeš být vtipná, ale ne víc než já.můžeš být krásná ale nemusíš.Brýle jsou vítány protože jsou doplňte Co by jsi měla mít, je dobré srdce (pokud tedy nějaké máš:-P) hlavní je upřímnost, tolerance, porozumění. Nemám rád lži, přetvářku, aroganci a hádky. Hlavně žádný tlak...již jsem přes 4 roky šťastně sám tak doufám že mi to některá z Vás zkazí Příjemný den a šťastný lov S pozdravem Jaroslav

MužVážně 59 let Beroun

TOP  30.1.2020

Hledám prima ženu na vážný vztah a na společnou cestu životem.Také už nechceš být sama a chybí ti láska, něha a pohlazení.Chceš se zase těšit ze života a ne být na všechno sama? Pokud ano, budu rád, když se ozveš. Máš ráda zvířata a život na vesnici? Já jsem chlap 58 let žijící v rodinném domě. Berounsko a okolí.

MužVážně 31 let Beroun

TOP  19.1.2020

Našla by se nějaká fajn holka na par zpráv a případně seznámení ? Vyrazit někam ven, do kina a nebo prostě cokoliv podniknout.

MužVážně 53 let Beroun

TOP  17.1.2020

Ahoj, rád bych se seznamil ženou nesoudící minulost ale žijící pro budoucnost. Jsem normalní chlap, pracující, samostatný, soběstačný. Prosím odpovědi s fotkou. Jirka

MužVážně 62 let Beroun

TOP  13.1.2020

Hledám ženu do 55 let, ve dvou jde všechno líp.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Frýdek-Místek
Muž | 47 let
Kladno
Muž | 48 let
Brno
Muž | 31 let
Praha

MužVážně 41 let Beroun

TOP  7.1.2020

Milovník zvířat, rodinný typ s oddanou věrností. Pracovitý, pozorný nenavidím lež. Mám dva kluky ve střídavé péči 2 a 4 roky. Hledám štíhlou ženu která ví co chce a chce se rozvíjet. Čistotnou, věrnou a uvědomělou.

MužVážně 56 let Beroun

TOP  6.1.2020

Hledám obyčejnou ženu.

MužVážně 27 let Beroun

TOP  4.1.2020

Jsem normální chlap (26), který je tak trochu introvert. Hledám slečnu, či dívku mezi 20-30 do pohody i nepohody.S kterou bych mohl strávit třeba i zbytek života. Která bude ráda spíše za maličkosti a společný strávený čas, než drahé dary. Nemám moc koníčků. Baví mě procházky se psem, čtení (Web Novely, fantasy, sci-fi). Myslím, že mám dobrý smysl pro humor. Nejsem žádný George Clooney, ale mám silný smysl pro spravedlnost a důvěru. Myslím, že mě lépe pozná bude příjemně překvapen.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Praha
Muž | 28 let
Plzeň
Muž | 46 let
Praha
Muž | 51 let
Most