Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

MužVážně 61 let Plzeň

TOP  14.2.2020

Co hledám?Lásku je spousta lidí kteří žijí bez lásky ale jim to NEVADÍ!-Je jich dost žijí já nevím proč s takovou dá se jen pro pivo skoč.Ale to není případ Tvůj viď že ne, Ty přece nemáš srdíčko z kamene a je-li Tvé Já pro lásku stvořené takovou jako Ty ať Pánbůh mi sežene...Mám ID lidí si myslí že jsme chudí mám 12tis důchod a 14tis pnp.Nejsou důležitý?Hm byli jsme s Janou na pracáku dali nám 5tis dohromady dům 3tis alimenty 2tis a co jídlo?!-Okusovat kořínky... 61/184/70-štíhlý.Jen Plzeň.

MužVážně 34 let Plzeň

TOP  15.2.2020

Rád se vážně seznámím s normální ženskou....

MužVážně 40 let Plzeň

TOP  15.2.2020

Hezký den všem čtenářkám a případným čtenářům. Pro čtenáře sděluji, že hledám čtenářku, tedy dívku, slečnu, ženu. Bude skvělé, budeš-li mladší, než jsem já, ještě lepší pokud budeš štíhlá, milá a úplně nejsuprovější :-) budeš-li nekuřačka. Těším se na zcela jistě přehršel odpovědí ;-)

MužVážně 43 let Plzeň

TOP  15.2.2020

Pokud máš podobně jako já ráda procházky v přírodě, třeba i s pejsky - zajdeme popovídat u kávy, svařeného vína a projít se? Jestli si padneme do oka a porozumíme pro něco víc?

MužVážně 40 let Plzeň

TOP  15.2.2020

Hledám ženu pro společný život. Nemá smysl vypisovat, jaká by měla být, snad jen, že by neměla kouřit. Mohla by mít dítě. Chtěl bych založit rodinu. Kvůli práci ve výzkumu občas jezdím na Šumavu. Dávám přednost životu na vesnici. Rád dělám na zahradě apod. Bydlení nemám vyřešené, protože jsem se nechtěl uvázat k jednomu místu, tak v tomhle směru zatím nemůžu nic moc nabídnout. Pocházím od Plzně a můžu se tam vrátit, ale teď bydlím na úpatí Vysočiny.

Farmář hledá ženu. :-) Bydlím sám ve velkým domě na samotě u lesa, kde mam velikou zahradu na které může běhat větší množství zvířat. Hledám někoho kdo se neboji práce a chtěla by tu se mnou bydlet. Zatím tu běhám jen já a pes. :-)

MužVážně 25 let Plzeň

TOP  13.2.2020

Co takhle strávit Valentýn spolu?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Plzeň
Muž | 40 let
Frenštát p. Radhoštěm
Muž | 51 let
Praha
Muž | 42 let
Praha

Ahoj všem. Hledám nějakou fajn ženu. Sympatickou, se smyslem pro humor, k posezení u kávy i skleničky, na výlety.... Určitě ne takovou, která nepustí telefon z ruky a o sebe nedbá. Asi bych měl pomalu končit, aby se nějaká našla.?? Co žádám i nabízím.

MužVážně 49 let Plzeň

TOP  14.2.2020

Všem single dámám posílám Valentýnský pozdrav a hlavu vzhůru....jednou se to povede :)

Má tu někdo zájem o vážný vztah nebo si všichni chcete jen psát? Můžeme někam na procházku nebo výlet a uvidíme. Nechci už bydlet v domečku sám, co to spolu změnit? Děti nevadí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Chrudim
Muž | 27 let
Přerov
Muž | 20 let
Zlín
Muž | 31 let
Praha