Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení

MužVážně 39 let Praha

TOP  17.9.2019

Ahoj, já 40 let, 187cm, štíhlé postavy, mladšího vzhledu, bydlím a pracuji v Praze hledám štíhlou dívku z Prahy a okolí 175+. Sportuji, jsem spolehlivý. Jednám s lidmi tak, jako ti lidé jednají se mnou. Dík za odpověď. M.

MužVážně 33 let Praha

TOP  17.9.2019

Hledám slečnu, která ráda čte knihy pozpátku. Ženu, která když vidí kaluž, má nutkání do ní skočit. Dívku, která se ráda zapomene v diskuzi. Ženu, která se nejlépe cítí v sukni a šatech. Slečnu, která se chce vyřvat na prázdném poli. Ženu, která by ráda voněla po kávě. Slečnu, která neumí vyprávět vtipy. Ženu, co se ráda zastaví a dívá nahoru. Slečnu, která je intonačně mimo. Ženu, která sní i ve dne. Slečnu, která zná své “Bezpodmínečné já”. Slečnu, která miluje brunch:)

Ahoj, jmenuji se Kája, je mi 35 let/VŠ, jsem pracující, samostatný, nezávislý a bez závazků. Hledám ženu na vztah do konce života se kterou bych to už rád zabalil. Partnerku sobě rovnou, která mě bude žensky ladit a doplňovat a růst se mnou. Rád chodím na výlety, na hory, do přírody. Poslední puzzle do celé skládačky mi zatím chybí. Vím co chci. Partačku, kamarádku a ženu to vše tři v jednom. Budu rád, když mi napíšeš něco o sobě, abychom zjistili, zda nám to bude společně ladit :)

MužVážně 31 let Olomouc

TOP  17.9.2019

Hledám druhou polovičku pro život se kterou bych mohl sdílet úspěchy v životě, oslavovat její úspěchy, jezdit na výlety nebo si zajít na večeři, do kina nebo se jen tak projít městem. Bydlím sám kousek od centra Olomouce, jsem pracovitý ale občas se nic nechce jen odpočívat, jsem společenský ale občas chci být jen ve dvou. Svou minulost mám vyřešenou, děti nemám tak proč být sám ?

MužVážně 40 let Praha

TOP  17.9.2019

Ahoj, začnu u sebe. Jsem pohodový muž, který má rád svou práci. Už mám v životě něco za sebou, takže vím, že nezáleží na tom, jakou práci máš, co ráda děláš... Ne, že by mě to nezajímalo, naopak zajímá a chci Tě podporovat ve všem, co děláš a být na tvé straně. Jednoduše bych rád udělal jednu holku šťastnou;-) Jestli máš dítě, je to fajn. Je Ti kolem 25 – 30+- let? Odepiš, můžeme si popovídat a třeba najdeme důvod odtud odejít spolu...

MužVážně 43 let Praha

TOP  17.9.2019
Divadlo
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Začnu neobvykle. Nebudu hledat, spíše se hledat nechám tou, která bude vidět životní styl podobný mému. A jak že tedy žiju? Sám, bez závazků, slušná práce. V týdnu tedy práce, což neznamena že nemůžu na večeři, kino nebo divadlo. Víkendy žiju. Často výlety po Čechách, hrady, zámky, rozhledny, nebo na kolo, případně i víkend za kopečky po Evropě není problém. Sbírám zážitky, vzpomínky, něco co nám nikdo nevezne. Život vidím v poznáván. Tak kdo se vidí podobně? Roman

Mám vše co k životu potřebuj, jen ta láska mi schází . Dobre víno, gril, výlet, mazlení a milování.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Frýdek-Místek
Muž | 37 let
Frýdek-Místek
Muž | 46 let
Kralupy n. Vltavou
Muž | 59 let
Havířov

MužVážně 24 let Břeclav

TOP  17.9.2019
Kino
Divadlo
Hudba
Fitness
Lyžování
Plavání
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj hledám tu milou duši s úsměvem co hledá vážný vztah tak jako já, jsem hodnej kluk co jsi přeje najít holčinu a podnikat spolu v životě dobré věci, samota mě moc trápí a táhnout to jako sám v životě už mě nebaví, preferuji pouze z Jihomoravského kraje, takže holky co jste z oblasti z čech tak vím že jsem pro vás sympatický kluk ve věku 23 let ale přeju vám ať jsi také najdete nějakého sympaťáka tak jako já.??:)

Ahoj, z nedostatku příležitostí k seznámení tu hledám mladší a štíhlejší fajn ženu z Havl. Brodu a blízkého okolí. Protože sám žádné děti zatím nemám, tak nejlépe takovou, která by ještě nějaké chtěla.

MužVážně 39 let Jičín

TOP  17.9.2019

Já - muž se zájmy o sport a zvířátka, tu rád poznám ženu podobných zájmů.Písni pár řádku a třeba to klapne páčko ...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Benešov
Muž | 43 let
Praha
Muž | 43 let
Praha
Muž | 34 let
Písek