Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

Ahoj, hledám ženu štíhlejší postavy k vážnému seznámení.

MužVážně 61 let Plzeň

TOP  25.5.2020

Co hledám?Lásku je spousta lidí kteří žijí bez lásky ale jim to NEVADÍ!-Je jich dost žijí já nevím proč s takovou dá se jen pro pivo skoč.Ale to není případ Tvůj viď že ne, Ty přece nemáš srdíčko z kamene a je-li Tvé Já pro lásku stvořené takovou jako Ty ať Pánbůh mi sežene...Mám ID lidí si myslí že jsme chudí mám 12tis důchod a 14tis pnp.Nejsou důležitý?Hm byli jsme s Janou na pracáku dali nám 5tis dohromady dům 3tis alimenty 2tis a co jídlo?!-Okusovat kořínky... 61/184/70-štíhlý.Jen Plzeň.

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  26.5.2020

Inteligentní a vzdělaný muž hledá pro vážný vztah správný ženský protějšek. Rád bych podobně pohodovou a nejlépe i štíhlou přítelkyni. Můžeme i založit rodinu. Popovídáme?

MužVážně 40 let Plzeň

TOP  26.5.2020

Hezký den všem čtenářkám a případným čtenářům. Pro čtenáře sděluji, že hledám čtenářku, tedy dívku, slečnu, ženu. Bude skvělé, budeš-li mladší, než jsem já, ještě lepší pokud budeš štíhlá, milá a úplně nejsuprovější :-) budeš-li nekuřačka. Těším se na zcela jistě přehršel odpovědí ;-)

Ahoj, hledám vážný vztah. Chtěl bych s někým bydlet, cestovat a trávit společně volné chvilky. Nehledám jen psaní a flirt, hledám vážný vztah nejlépe už na pořád.

Hledám sympatickou ženu ve věku 38-45, usměvavou, sebevědomou, inteligentní, fin. nezávislou z Plzně, která hledá podobný mužský protějšek. Vzájemné sympatie rozhodnou. Svobodný, zajištěný VŠ z Plzně, nekuřák, trochu sportovec 183/78. Ctím soukromí a proto foto výměna možná přes mail. Najdeme se?

Ahoj hledám kamarádku na seznámení, která už také nechce být sama já 54, 178, 89 rozvedenýDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Praha
Muž | 44 let
Litoměřice
Muž | 32 let
Louny
Muž | 36 let
Praha

MužVážně 50 let Plzeň

TOP  26.5.2020

Hledám ženu 50 a víc let z Plzně , dlouhodobý nebo i vážný vztah

MužVážně 43 let Plzeň

TOP  26.5.2020

Pokud máš podobně jako já ráda procházky v přírodě, třeba i s pejsky - zajdeme popovídat u kávy, svařeného vína a projít se? Jestli si padneme do oka a porozumíme pro něco víc?

MužVážně 35 let Plzeň

TOP  24.5.2020

Ahoj, jmenuji se Honza a rád bych našel hodnou slečnu do 35 let, nekuřačku, kterou nezajímají večery strávené v klubech, která by se mnou chodila na procházky do přírody nebo do kina, případně se jen přitulila doma na gauči. Bylo by fajn když bys chtěla založit rodinu, ale nevadí mi ani když už dítě máš. Jsem 34/186/83, rád plavu, jezdím na bruslích nebo na kole. Také čtu, zajímám se o elektroniku a kutilství. Pokud se cítíš osamělá a chtěla bys to změnit, budu rád když napíšeš.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
České Budějovice
Muž | 29 let
Třebíč
Muž | 38 let
Plzeň-jih
Muž | 48 let
Praha