Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníHradec Králové

Ahoj, rád bych se seznámil s ženou, která touží po vážném vztahu a založení rodiny.

Moc tomu nevěřím, ale prý se má zkusit vše. Schází mi parťák pro život. Hodná, věrná a svobodná holčina, snad si na dnešní dobu nekladu moc velké nároky, ale každý den mě utvrzuje o opaku. I když věčný optimista, naděje se mi už nějak vytrácí, chci na dnešní svět moc? Chybí mi druhá polovička ke které bych mohl vzhlížet, opečovávat a vážit si ji každý den. Děkovat životu, že jsem potkal největší štěstí co mě kdy mohlo v životě potkat. Pokud ti nejsou tato slova cizí a hledáš to stejné, napiš.

Ahoj, tady Petr. Po světě už chodím 24 let, sny mládí hledat nemusím, ale rád bych našel nějakou prima slečnu, se kterou bych mohl probrat cokoli a na oplátku bych ji nabídl celej tenhle bláznivej svět. :)

Život mi ukázal vždy jen na chvíli, jak dokáže být krásný. Pak mi vše vzal a zbyla jen bolest, smutek a prázdno. Třeba se tu najde někdo, s kým půjdu ruku v ruce k lepším zítřkům.Pokud ti to není lhostejný a chceš mi pomoci tak napiš.

ahoj, hledám kamarádku, přítelkyni na společné trávení volného času. Mé zájmy , zahrada, motorka, dilna. Samozřejmě různé výlety pokud čas dovolí.

Jsem nesmířený realista s aktivním přístupem k životu. Mám rád rekreační sport a pohyb obecně... ... Vím co jsem a sám to změním těžko ... na to potřebuji zrcadlo nebo někoho, kdo mi alespoň naznačí ... Hledám rozvedenou, vědomou holku z HK.

Ahoj, najde se žena, co je sama? Já 41 se synem 8, z HKDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Litoměřice
Muž | 16 let
Ústí nad Labem
Muž | 28 let
Ostrava
Muž | 52 let
Brno

Ahoj, hledám ženu k vážnému seznámení. Najdu?

Ahoj rád bych poznal protějšek co taky hledá normální vztah.Já snad sympatický, s vlastním bydlením, samostatný a z prvního problému se hned nehroutím.

Najde tu rozvedeny muz, 58r, nekurak s vyřešenou minulosti, vlastnim zazemim a chuti do života..ženu na hezky vztah?? Ditě je vitano , ať jsi odkud chceš napiš a uvidime.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Brno
Muž | 20 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 62 let
Ústí nad Labem
Muž | 30 let
Praha