Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníBeroun

MužVážně 21 let Beroun

TOP  29.3.2020

Jsem mladý kluk, který by rád našel vztah :-) Dovedu být dost ukecaný .. a pokud si tě oblíbím tak ti snesu poslední z nebe ;-) Jelikož, ale v dnešní uspěchané době už vztahy nejsou moc vidět.. budu rád když mě přesvědčíš o opaku .. Jinak mám rád soukromí a proto tu nemám ani fotku .. ale to je tím že jsem tu novej. Pokud mě chceš poznat tak budu rád když mi necháš spojení třeba na fb pro lepší komunikaci ;-) a jako bonus mě tam i uvidíš ..

MužVážně 20 let Beroun

TOP  1.3.2020

Zdravím, hledám milou a rozkošnou slečnu tady na seznamce, protože v realitě se mi to nedaří, tak doufám že se třeba tady někdo ozve. Jsem milý, obětavý, trpělivý, vášnivý, myslím si že sympatický, když se rozkoukám. Při rozhovoru s ženami bývám opravdu nervozní. Mám velký respekt k ženám, a proto bych rád s jednou trávil čas a hýčkal ji. A věřím že když mě poznáte, budete se semnou dobře bavit. Mám radši starší ženy, protože už ví co od života chtějí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 22 let
Prostějov
Muž | 25 let
Břeclav
Muž | 25 let
Olomouc
Muž | 24 let
Písek