Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníMělník

Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledám slušnou a pohodovou partnerku, nejlépe inteligentní, bystrou a chytrou, která také má ráda výlety po krásách vlasti i zahraničí, nebo jen tak do přírody, k vodě, jakož i dovolenou u moře. Partnerku, někdy přiměřeně aktivní, někdy naopak na sluníčku relaxující. Partnerku, která nehodnotí knihu podle obalu. Nejlépe z Mělnicka a okolí. Jsem VŠ, rozvedený, 58 let, 176 cm vysoký, pohodový muž.

Virtuální realita není mé hobby. Takže pokud by se zde přece jen nějaká prima žena našla a měla by třeba zájem o zahradu, výlety, třeba trochu aktivního pohybu (badminton, plavání), welnes, a také společnou cestu s aktivním , byť trochu věkem a životem poznamenaným mužem, který na život a intimitu nezanevřel - dejte mi vědět. :-) S úsměvem vstříc novým možnostem a poznáním.

MužVážně 62 let Mělník

TOP  14.1.2020

64/170/75, zachovalý, rozvedený, nekuřák hledá ženu.

Hledám přítelkyni k toulkám životem . Chci se s někým radovat z maličkostí, mít jít s kým do přírody, za kulturou, na dovolenou a td.


Více inzerátů jsme ve zvoleném okrese nenašli, prohledali jsme proto navíc i kraj.

On hledá ji : Vážná seznámení : Středočeský kraj

MužVážně 61 let Benešov

TOP  18.2.2020

Dobrý den jestli tu někde je žena z vesnice která chce mít doma kutila a cestovatele, a pohodového člověka at se příhlásí.

Mám srdíčko plné lásky-jen ji nemám komu dát.Jestli stojíš o všechnu moji lásku, tak mi dej vědět.

Štíhlý, citově založený romantik se vztahem k přírodě hledá štíhlou ženu pro společný život.Věk, ani vzdálenost by neměla být problém.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 64 let
Muž | 62 let
Chrudim
Muž | 60 let
Kyjov
Muž | 62 let
Brno

MužVážně 60 let Vlašim

TOP  17.2.2020

59/186 spolehlivý důchodce s dostatkem času hledá 52-70 let kamarádku s výhodou.

Zajištěný muž 63 let , nekuřák , čerstvě v důchodu by rád poznal ženu, která by ráda chtěla chodit na procházky, výlety a možná i společné žití ?

MužVážně 63 let Kolín

TOP  16.2.2020

Ozve se mi prima kámoška pro vše dobré co život přináší:-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 61 let
Jindřichův Hradec
Muž | 63 let
Vsetín
Muž | 60 let
Praha
Muž | 64 let
Česká Lípa