Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

Bloudím tu, sleduji, dívám se a nějak nevidím, kam se to všechno ubírá. Cítím samotu a není mi příjemná. Mám srdce tam, kde má být. Mám šarm i vtip, dostatek mozkových buněk, a přesto se mi vyhýbá taková ta malá potvůrka jménem štěstí. Dokáži milovat celým srdcem i duší, dokáži milovat celým tělem, dávat víc než dostávám. Ale na to je potřeba láska, skutečná láska. Pokud ji se mnou chceš zkusit najít, ozvi se :)

MužVážně 25 let Plzeň

TOP  31.3.2020

Moc rád bych tu poznal slečnu pro dlouhotrvající vztah, co si nebude na nic hrát a ví co chce. Hledám druhou polovičku, na kterou bych se mohl těšit, se kterou bych mohl sdílet hezké, i ty méně hezké chvíle, vzájemně se podporovat, plánovat společnou budoucnost a třeba i zestárnout. Bez lásky ten život nežijeme, ale jenom přežíváme. Budu rád, když se ozve slečna hledající něco podobného. Něco podnikneme a uvidíme jak si padneme do oka, jestli budeme přátelé nebo z toho bude víc.

MužVážně 27 let Plzeň

TOP  25.3.2020

Zdravím všechny krásně nezadane slečny(20-30let)..... No tak když jste teď doma tak snad si jedna z vás všimne mého inzerátu zde..... Nejsem bůh ví jaký drsňák nebo frajer nebo co já vím na co dnešní slečny koukají ale doufám že se mezi vás najde nějaká která je plná života má ráda různé společenské akce ráda si vyjde ven na procházky má ráda děti a umí vnést tomu druhému radost.... Nehledám perfektní slečnu jen nějakou která je plná života hlavně ať ví co chce a taky smysl pro humor..

MužVážně 26 let Plzeň

TOP  24.3.2020

Ahojky :) Jsem normální, hodný, sympatický, věrný fajn kluk se srdcem na pravém místě a hledám zde normální, hodnou, věrnou, fajn holku na vážný vztah která nelže, nepodvádí, nepřetvařuje se, není vybíravá a nesoudí podle vzhledu :) Mé zájmy jsou sport, hudba, příroda, výlety, zvířata a historie :) Je dost malá šance že taková ještě existuje ale člověk nikdy neví :)

MužVážně 24 let Plzeň

TOP  24.3.2020

Ahoj hledám slečnu na povídání, seznámení a časem se uvidí :) Plzeň a okolí do 26let, mezi mé zájmy patří plavání, procházky, cestování, sledování filmů a jiné.. Nehledám krásu těla, ale upřímnou, poctivou a milou slečnu

MužVážně 24 let Plzeň

TOP  22.3.2020

Ahoj, nějaká holka či žena na dopisování, karanténa je nuda. Tak se ozvi ;)

MužVážně 27 let Plzeň

TOP  21.3.2020

Hledám někoho duchovně založeného.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 27 let
Pelhřimov
Muž | 25 let
České Budějovice
Muž | 21 let
Louny
Muž | 27 let
Přerov

MužVážně 27 let Plzeň

TOP  20.3.2020

Zdravím, jmenuji se Honza. Pocházím ze severních Čech. V Plzni jsem studoval na právnické fakultě a teď zde pracuju v jedné právní firmě. Mezi mé koníčky patří třeba rybaření, čtení nebo hraní deskových i počítačových her. Hledám někoho s podobnými zájmy. Věk nerozhoduje, sympatie ano. Těším se na odpověď, H.

MužVážně 24 let Plzeň

TOP  17.3.2020

Ahoj, našla by se zde holka plus mínus mého věku a kafe a klidně časem i na něco víc ?

MužVážně 25 let Plzeň

TOP  13.3.2020

Najde se slečna pro mě? Já, s různými zájmy jako je třeba voj.historie, bowling, rád chodím do lesů a přírody na procházky, rád čtu životopisná témata. Co hledám? Rád bych našel slečnu, která umí cit opětovat stejně jako jí je dáván, na věku a vzdálenosti tolik nezáleží, jelikož láska nezná hranic.Vzhled taky moc neřeším, pokud není úplná příšera, každý chceme vedle sebe někoho hezkého a já taky nejsem žádný model.Chci jen aby byla slušná a měla by vědět, co už od života chce a být uvědomělá.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 26 let
Šumperk
Muž | 25 let
Břeclav
Muž | 26 let
Praha
Muž | 23 let
Brno