Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

Kino
Divadlo
Hudba
Lyžování
Plavání
Příroda
Výlety
Cestování

Sympatický a dobře zabezpečený pohodář hledá sympatickou a inteligentní holku do 40 let, která nechce být sama a vysedáváni u internetové seznamky jí neuspokojuje. Jsem nezadaný, nezávislý, nemám žádné dluhy ani exekuce, nepiju, drogy neberu, automaty nehraju, nejsem v žádné sektě, komunisty nevolím, trestní rejstřík čistý, mám dobrou práci, vlastní dům, nejsem mamánek ani povoláním syn.

Kino
Hudba
Lyžování
Příroda
Výlety
Cestování

Jsem "normální" a přesto jiný, poměrně úspěšný, podnikavý, rozumný (i když občas mám dost šílené nápady), vysoký, štíhlý muž, který ví co chce, pravidelně jsem mimo ČR, mám i pár závislostí (gastronomie, Alpy, lyže, Itálie, moře), nemám problém se seznámit, ale nemám moc příležitostí, díky svému vytížení. Prý mi nechybí intelekt, vtip, charizma, tolerance, pochopení.. Pokud jsi pozitivní, příjemná, štíhlá, sympatická, NORMÁLNÍ slečna/žena do cca 35 let, zkus se ozvat... Prosím foto.

MužVážně 43 let Plzeň

TOP  8.4.2020

Rád bych poznal ženu z Plzně nebo okolí do 40km k vážnému seznámení se smyslem pro rodinný život a nejlépe už s děckem nebo dětmi. Jsem rozvedený, spolehlivý a nekuřák.

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  8.4.2020

Ahoj, sympatická nekuřačka pro mě? Velká prsa a zadek máš?:)

MužVážně 46 let Plzeň

TOP  6.4.2020

Co si spolu udělat hezký život, mít se rádi, těšit se na sebe, smát se i mluvit o vážných věcech, sportovat, cestovat, poznávat a užívat si sebe navzájem, rodiny, harmonie a štěstí? Ale popořadě... napřed se musíme seznámit :-) Tady jeden 44/185 co rád sportuje, kutí kolem domu, ale občas i zarelaxuje u hezkého filmu. Nejsem nešťastný ani zklamaný, ale k úplnému štěstí mi chybíš ještě právě Ty :-)

MužVážně 45 let Plzeň

TOP  7.4.2020

Chci se o Tebe bát.Chci Tě ráno probudit polibkem.Chci Tě obejmout a nepustit.Chci toho tolik?

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  7.4.2020

Hezký den přeji. Prohodime vzájemně pár slov, dáme si kávu, projdeme se - a kdo ví?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Plzeň
Muž | 43 let
Most
Muž | 46 let
Ostrava
Muž | 42 let
Praha

MužVážně 45 let Plzeň

TOP  5.4.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledám ženu na vážný vztah, nejlépe žena co nemůže mít děti pač jsem osamělý tatka s 5 letou cácorkou.Mělo by ti být mezi 25-45 let, normální postavy a zodpovědná.Samota bolí a dcerka mě prosí at už konečne najdem.At už jsi odkudkoliv napiš.Budeme se těšit na tvá písmenka a foto po domluvě pošleme.

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  6.4.2020

Inteligentní a vzdělaný muž hledá pro vztah správný ženský protějšek. Rád bych podobně pohodovou a nejlépe i štíhlou přítelkyni. Můžeme i založit rodinu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Brno
Muž | 42 let
Klatovy
Muž | 45 let
Brno
Muž | 45 let
Plzeň