Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

MužVážně 46 let Plzeň

TOP  25.5.2020

Co si spolu udělat hezký život, mít se rádi, těšit se na sebe, smát se i mluvit o vážných věcech, sportovat, cestovat, poznávat a užívat si sebe navzájem, rodiny, harmonie a štěstí? Ale popořadě... napřed se musíme seznámit :-) Tady jeden 44/185 co rád sportuje, kutí kolem domu, ale občas i zarelaxuje u hezkého filmu. Nejsem nešťastný ani zklamaný, ale k úplnému štěstí mi chybíš ještě právě Ty :-)

MužVážně 46 let Plzeň

TOP  25.5.2020

Hledá se žena s jiskrou v oku :-) Rád sportuju, cestuju, fotím a kutím kolem domu. Jestli tam někde jsi, tak se ozvi. Budu se těšit :-)

Hledám sympatickou ženu ve věku 38-45, usměvavou, sebevědomou, inteligentní, fin. nezávislou z Plzně, která hledá podobný mužský protějšek. Vzájemné sympatie rozhodnou. Svobodný, zajištěný VŠ z Plzně, nekuřák, trochu sportovec 183/78. Ctím soukromí a proto foto výměna možná přes mail. Najdeme se?

MužVážně 50 let Plzeň

TOP  26.5.2020

Hledám ženu 50 a víc let z Plzně , dlouhodobý nebo i vážný vztah

Ahoj rád bych poznal fajn ženu na hezký pohodový a nekomplikovaný vztah. Já 48 Plzeň zajistěný, osvč, toulání se přírodou, motorka,

MužVážně 47 let Plzeň

TOP  24.5.2020

Jsem obyčejný muž hledám přítelkyni pro vše krásné co život přináší.

Přeji dobrý den. Jsem muž středního věku, ale mladistvého vzhledu i ducha. Měřím 180cm a vážím 82kg, jsem sportovec, nekuřák, vzdělaný a bez dluhů. Občas mám dcerku školou povinnou (1. stupeň). Má práce mne baví a naplňuje. Jsem rozvedený a nezávislý. Hledám ženu přiměřeného věku, váhy, výšky i vzdělání. Prozatím na přátelství. Může být klidně i s dětmi.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Mariánské Lázně
Muž | 45 let
Žďár nad Sázavou
Muž | 49 let
Nymburk
Muž | 50 let
Kutná Hora

MužVážně 49 let Plzeň

TOP  23.5.2020

Touto cestou hledám partnerku pro život

MužVážně 50 let Plzeň

TOP  23.5.2020

Ahoj, jsem nekuřák, bez závazků, 50 let, 180cm, VŠ (IT) a hledám sympatickou kamarádku s podobnými zájmy a zálibami (moje jsou - hudba a hifi, knížky, filmy, TV (cestopisy, dokumenty, příroda, historie), zahrada, procházky (příp. NW, koloběžka), výlety, památky, fotografování, malování, modelaření ... Mám představu vztahu, který by začal přátelstvím a byl postavený na fér chování, otevřenosti, upřímnosti, důvěře a toleranci (každý má nějaké chyby :)). Těším se.

MužVážně 49 let Plzeň

TOP  21.5.2020

Cítíš se osaměle a chybí Ti mužský protějšek, s možnou perspektivou něčeho vážného? Můžeme zajít na kávu nebo večeři, za kulturou, užít si nezávazně příjemný večer. Já inteligentní muž, po dlouhodobém vztahu, se synem, se zájmem o přírodu , výlety, historii, kulturu, motorky a rybolov. Ty?Nejsou Ti cizí slova morálka, spravedlnost? Jsi inteligentní, s podobnými zájmy, klidnější povahy? PS: Zatím tedy alespoň do té přírody.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Poděbrady
Muž | 51 let
Jeseník
Muž | 48 let
Pardubice
Muž | 47 let
Ústí nad Labem