Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

MužVážně 53 let Plzeň

TOP  21.2.2020

Ted už mi ke štěstí chybíš jenom Ty"" rozvedená nekuřačko, ve věku od 42-53 roků. Najdeme se? Jsem tu jen krátce a už mě to na seznamce moc nebaví. Realita je určitě lepší, než datlovat a vlastně neslyšet a nevidět toho druhého ""naživo"".

MužVážně 48 let Plzeň

TOP  21.2.2020

hledám kamarádku z výhodami z plzně a okolí do 40 let denis száraz z plzně

MužVážně 49 let Plzeň

TOP  18.2.2020

Sportovně založený s vyřešenou minulostí hledá sympatickou slečnu nebo paní ke vzájemnému poznání.Foto si rád po vzájemné dohodě vyměním.

MužVážně 48 let Plzeň

TOP  18.2.2020

Žena na kolo, na cesty, výlety , do kina, ale třeba i do života našla by se ?

MužVážně 48 let Plzeň

TOP  18.2.2020

Milá ženo z Plzně? Čteš li tyhle řádky, které pro tebe píši, zkus odepsat. Na Tvá písmenka čeká muž s vyřešenou minulosti, zajištěný, mající své zázemí, se spoustou zájmu. Přesto to hlavní nemám. Chybíš mi.

MužVážně 52 let Plzeň

TOP  18.2.2020

Jsem rozvednený štíhlý nekuřák.Nejsem moc společenský, nejraději trávím čas jen s partnerkou, která je pro mě vším.Rád cestuji.Moc bych si přál najít hodnou, milou, skromnou ženu, štíhlejší postavy do 50 let z Plzně a okolí se kterou bych mohl strávit zbytek života.Menší zdravotní problémy, (lehké deprese, inkontinence aj.)nevadí.

Ahojky, tak jen krátce, jsou to jen virtuální písmenka. Štíhlá tmavovláska z Plzně do 45 let, která hledá lásku a harmonický vztah, nenašla by se třeba zrovna tady??? Hledám..., já - svobodný, zajištěný VŠ z Plzně, nekuřák, trochu sportovec 183/78. Budu se těšit, když se ozveš.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Nymburk
Muž | 47 let
Kladno
Muž | 50 let
Praha
Muž | 53 let
Pelhřimov

MužVážně 53 let Plzeň

TOP  17.2.2020

Také jsi zjistila, že život utíká a Ty potkáváš jen šťastné dvojice nebo singl? V práci se seznamovat nechceš a na chat, do baru či a diskotéku nechodíš. A přitom jsi sympatická, štíhlá, inteligentní optimistka z Plzně, která by neměla mít vůbec potřebu hledat seznámení. Možná právě proto Tě nikdo raději neosloví. Pokud jsi tedy stejně jako já dospěla k rozhodnutí zkusit loterii štěstí, budu rád, když mi odpovíš.

MužVážně 51 let Plzeň

TOP  16.2.2020

Moc bych si přál najít skromnou křehkou vílu, štíhlejší postavy, kterou bych chtěl chránit před vším zlým.Jestli také zažila velké zklamání, možná by ocenila partnera, pro kterého bude vždy na prvním místě, který jí nikdy nezklame, nebude lhát, ani podvádět.Jsem už 10 let rozvedený, nekouřím, nepiju, nechodím do hospod, ale ani do společnosti.Nejraději bych trávil většinu času jen se svojí vyvolenou, chodil s ní za ručičku na procházky, jezdil na výlety, cestoval po světě, nebo se k ní jen přitulil doma u TV

MužVážně 49 let Plzeň

TOP  14.2.2020

Všem single dámám posílám Valentýnský pozdrav a hlavu vzhůru....jednou se to povede :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Nymburk
Muž | 47 let
Říčany
Muž | 49 let
Praha
Muž | 53 let
Krnov