Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

MužVážně 60 let Plzeň

TOP  28.3.2020

Hledám přítelkyni se smyslem pro rčení : Chci tě mít jak chceš mě mít.

MužVážně 61 let Plzeň

TOP  24.3.2020

Pro jedno kouzelné něžné stvoření, které není jinde k vidění.Ať jsi stále štíhlá krásná jsou má přání celkem jasná.I jedno tajné bych však měl, nevím ale zda bych směl-pozvat Tě na malý flám, dřív než život uteče nám.Nebo aspoň na kávičku jen Tě vidět na chviličku.Nejsi-li krásná neva hledám spíš krásu duše-dívčí něžnou romantickou láskyplnou.Mám na duši ID.Můžu hádanku?Neptá se let a na zdech kreslí dvojí stín a dvojí tvář, když prijde skoupí celý svět má slunce zář.60/184/70-štíhlý.Jen Plzeň.

MužVážně 59 let Plzeň

TOP  22.3.2020

Hledám ženu pro život i do postele do 53.let všehoschopnou i s pár kily navíc, díky

MužVážně 61 let Plzeň

TOP  17.3.2020

Co hledám?Lásku je spousta lidí kteří žijí bez lásky ale jim to NEVADÍ!-Je jich dost žijí já nevím proč s takovou dá se jen pro pivo skoč.Ale to není případ Tvůj viď že ne, Ty přece nemáš srdíčko z kamene a je-li Tvé Já pro lásku stvořené takovou jako Ty ať Pánbůh mi sežene...Mám ID lidí si myslí že jsme chudí mám 12tis důchod a 14tis pnp.Nejsou důležitý?Hm byli jsme s Janou na pracáku dali nám 5tis dohromady dům 3tis alimenty 2tis a co jídlo?!-Okusovat kořínky... 61/184/70-štíhlý.Jen Plzeň.

Ahoj. Pohodový, 62 letý, 190 vysoký muž se rád seznámí zatím z dobrou kamarádkou.Společně trávit volné dny, navštěvovat se a pomáhat si.Provozuji pěší turistiku, mám moc rád přírodu a práci na zahradě.Nejraději bych se senámil se ženou z vesnice .Není to podmínka. Myslím si že život po 60 zdaleka nekončí.Pokud tyto řádky malinko oslovily, budu rád za odpověď.Bydlím 20 km od města. -

Hledám tak trochu rošťandu, která má smysl i pro srandu. Rád bych i prima kamarádku, která má raději smích než hádku.Pak bych měl ještě jedno přání-i štíhlou milenku s něžnou dlaní, pro kterou není láska slovo pouhé a mazlení s ní je tak nekonečně dlouhé.3 v 1?-Těžko najdeš hochu, to štěstí bys musel mít a nejen trochu...Jsem 15let sám a jak zpívá Jožo Ráž-neviem byť sám a duše chřadla chřadla až mi na to dali ID.Vyléčila by mě aspoň trocha lásky našla by se jedna?60/184/70-štíhlý jen Plzeň.

MužVážně 64 let Plzeň

TOP  8.3.2020

Hledám zatím kámošku pro volné chvíle a zábavu.Mozna časem i viceDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Brno
Muž | 58 let
Veselí nad Moravou
Muž | 58 let
Děčín
Muž | 58 let
Slaný

MužVážně 58 let Plzeň

TOP  8.3.2020

Ženu, stav nerozhoduje.Férovou, nesnáším podrazy a zrady, zbabělost a podlost.Věk? nezáleží.20-100. Děti zvládám. Plzeňsko. Jsem svobodný 64let193cm chlap.Mám rád život.Nekouřím, alkohol nemusím.Drogy neberu.Oblíbené: příroda hory, les, zvířata, děti, Pc, technika, hudbaTv, filmy, knihy.Jsem šikovný kutil-technický typ.Zbožňuji houbaření.Odkojený zahradou, domem, chalupu.Zvládám leccos.Chtěl bych po strastech, ještě zažít pěkný klidný konec života.Dobré oplácím dobrým.Zla jsem si užil vrchovatě. Ahoj NobodyBad

MužVážně 59 let Plzeň

TOP  5.3.2020

Hledám ženu, která by semnou trávila volné chvíle, třeba na chalupě, na výletě nebo dovolené., , Čas ukáže, nemusíme být jen kamarádi".

MužVážně 60 let Plzeň

TOP  4.3.2020

60/192/110 hledá citově založenou nekuřačku z Plzně, která má také ráda oldies a rockovou hudbu, koupání a zvířátka, umí vařit a nepreferuje zrovna cestování a tanec... Vím, že taková žena asi neexistuje, ale co kdyby…..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Brno
Muž | 62 let
Kladno
Muž | 63 let
Vsetín
Muž | 60 let
Praha