Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

MužVážně 61 let Plzeň

TOP  20.2.2020

Pro jedno kouzelné něžné stvoření, které není jinde k vidění.Ať jsi stále štíhlá krásná jsou má přání celkem jasná.I jedno tajné bych však měl, nevím ale zda bych směl-pozvat Tě na malý flám, dřív než život uteče nám.Nebo aspoň na kávičku jen Tě vidět na chviličku.Nejsi-li krásná neva hledám spíš krásu duše-dívčí něžnou romantickou láskyplnou.Mám na duši ID.Můžu hádanku?Neptá se let a na zdech kreslí dvojí stín a dvojí tvář, když prijde skoupí celý svět má slunce zář.60/184/70-štíhlý.Jen Plzeň.

MužVážně 46 let Plzeň

TOP  20.2.2020

Hledám hodnou ženu od 20-44 let štíhlejší pro mně a mou 8 letou dceru Kačku která mámu nemá.

Ahoj, hledám zde ženu, pro volné chvíle, cestování, na drink, procházky a třeba jen relax. Něco málo o mě. Je mi 31, jsem z Prahy, podnikam v oblasti stavebnictví. Mám vyrešenou minulost a žádné dluhy. Jsem introvert, tak občas je komunikace složitější. Hledám zde ženu, která nespořádá celé kuře na posezení, nemá maminku furt za zadkem, věcné ji nebolí hlava a má smysl pro humor. Děti nejsou překážkou. Byl bych rád pokud by si o sobě něco napsala a nezačala konverzaci větou "Ahoj, jak se máš".

MužVážně 37 let Plzeň

TOP  21.2.2020

Ahoj chtěl bych se zde seznámit s normální ženou na cestu životem

MužVážně 36 let Plzeň

TOP  21.2.2020

Skromný a věcně usměvavý klučina hledá ženu nejlépe z Plzně.

MužVážně 36 let Plzeň

TOP  21.2.2020

Nějaká na trávení volného času? Zajít třeba na kafe na víno , až bude teplo kolo brusle? Časem třeba víc nebo jen jako kamarádi ?

MužVážně 53 let Plzeň

TOP  21.2.2020

Ted už mi ke štěstí chybíš jenom Ty"" rozvedená nekuřačko, ve věku od 42-53 roků. Najdeme se? Jsem tu jen krátce a už mě to na seznamce moc nebaví. Realita je určitě lepší, než datlovat a vlastně neslyšet a nevidět toho druhého ""naživo"".Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 32 let
Nový Jičín
Muž | 37 let
Praha
Muž | 36 let
Strakonice
Muž | 42 let
Frenštát p. Radhoštěm

MužVážně 34 let Plzeň

TOP  21.2.2020

Ahoj rád se seznámím s normální holkou...

MužVážně 25 let Plzeň

TOP  21.2.2020

Ahoj, najdeme se? Jsi fajn holka třeba do čajovny nebo na pokec venku na procházce?

Má tu někdo zájem o vážný vztah nebo si všichni chcete jen psát? Můžeme někam na procházku nebo výlet a uvidíme. Nechci už bydlet v domečku sám, co to spolu změnit? Děti nevadí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Pardubice
Muž | 34 let
Přerov
Muž | 42 let
Brno
Muž | 42 let
Kladno