Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Česká Lípa

Hudba
Příroda
Výlety
Zvířata

Jsem muž, který je rád mužem . Plusový bod pro mne - jsem normální . Vážně! Není v tom žádný háček. Jsem hodný a upřímný, což by mohlo být považováno za slabost .Hledám ženu, která mi ve vztahu umožní zůstat sám sebou, která si mne bude vážit a bude mne mít opravdu a upřímně ráda takového jaký jsem a nebude se mne snažit změnit.Ale kdo by tady hledal vážně , někoho kdo se cítí být normální, férový, pracovitý, upřímný, se smyslem pro humor, a není to žádný chudák , tak prosím , stačí jen napsat.

Hledám svůj příběh, o tom jaký jsem byl a jaký jsem nyní. Vzpomínku a přání, jaké je být spolu a držet tě za ruku. Ty se stydíš, ale já také, láska je květina křehká a žádná, jenž vypadá hezky nemusí vonět sladce. Přistoupím blíž a pozdravím tě, jsme jen lidé.. možná odcizení nebo ztracení, ale dva co se múžou mít rádi. Zastavit se na kus řeči a věnovat pozornost něčemu co je nám blízké. Zda je káva tím mostem či večeře správným světlem v tunelu to nechám na tobě. Jsem pouze člověk se srdcem....

Ahoj najdu zde prima dívku do 38 let? Mám rád auta rockovou hudbu výlety ve dvou, procházky atd. Více osobně třeba :)

Ahoj jmenuji se Tom jsem malé postavy 145cm v ID ale pracující. Moje záliby jsou hraní společenských her , turistika, výlety atd.

Sníš o tom, jak je láska hřejivá a o někom, okolo se bude otáčet tvé srdce. Chtěla by jsi mít oporu a štít ve chvílích samoty a trápení. Přála by jsi mít vzpomínky a zážitky s někým, s kým se můžeš pochlubit. Je pro tebe samozřejmostí, mít jistotu a důvěru k druhému. Cítila by jsi se naplněná, když se za sebe ohlédneš, a do budoucna další uspokojení všeho. To není pohádka, ani ilustrace ba ani vymyšlený příběh. Jen to vše zůstává skryto před hledáním ideálního vzhledu a postavení či spolku.

Od samého začátku svých inzerátu, jsem do svého hledání dával najevo, že znám a chci plnit potřeby druhých. Tento inzerát bch však chtěl psát v duchu, co si přeji sám. Chtěl bych potkat, poznat a posléze se seznámit s dívkou či ženou, se kterou si budu moci říct úplně vše. Mít důvěru v to, co je přirozené. Poznat lásku bijícího se srdce a ne jen tělesnou ratolest. Chtěl bych proniknout do tvé duše a rozumět ti i beze slov, milovat pohlazením a důvěru prokazovat mimo jiné i držením tvých rukou..

Ahoj, hledám spřízněnou duši, se kterou si budeme psát, případně se i příležitostně scházet. Čas ukáže co dál.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Brno
Muž | 41 let
Praha
Muž | 44 let
Písek
Muž | 27 let
Hradec Králové

Ahoj, najde se upřímná, milá a vtipná slečna? Již mě nebaví trávit každý večer sám... Je mi 28 let, bydlím v České Lípě.

Protože jsem ztratil, hledám ... Krásnou (především duchem i když té fyzické se nezříkám), pohodovou, společenskou, ... nejen na chvíle nedělní, zalité sluncem, ale i pro ty všední. Jsem životní optimista a tak věřím, že najdu.

Už mě nebaví být sám. Jsi-li vtipná, inteligentní a ve věku mezi 22-42 let ozvi se mi. Děti nejsou překážkou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Praha
Muž | 30 let
Praha
Muž | 35 let
Brno-venkov
Muž | 28 let
Praha