Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Česká Lípa

Hudba
Příroda
Výlety
Zvířata

Jsem muž, který je rád mužem . Plusový bod pro mne - jsem normální . Vážně! Není v tom žádný háček. Jsem hodný a upřímný, což by mohlo být považováno za slabost .Hledám ženu, která mi ve vztahu umožní zůstat sám sebou, která si mne bude vážit a bude mne mít opravdu a upřímně ráda takového jaký jsem a nebude se mne snažit změnit.Ale kdo by tady hledal vážně , někoho kdo se cítí být normální, férový, pracovitý, upřímný, se smyslem pro humor, a není to žádný chudák , tak prosím , stačí jen napsat.

Sníš o tom, jak je láska hřejivá a o někom, okolo se bude otáčet tvé srdce. Chtěla by jsi mít oporu a štít ve chvílích samoty a trápení. Přála by jsi mít vzpomínky a zážitky s někým, s kým se můžeš pochlubit. Je pro tebe samozřejmostí, mít jistotu a důvěru k druhému. Cítila by jsi se naplněná, když se za sebe ohlédneš, a do budoucna další uspokojení všeho. To není pohádka, ani ilustrace ba ani vymyšlený příběh. Jen to vše zůstává skryto před hledáním ideálního vzhledu a postavení či spolku.

Od samého začátku svých inzerátu, jsem do svého hledání dával najevo, že znám a chci plnit potřeby druhých. Tento inzerát bch však chtěl psát v duchu, co si přeji sám. Chtěl bych potkat, poznat a posléze se seznámit s dívkou či ženou, se kterou si budu moci říct úplně vše. Mít důvěru v to, co je přirozené. Poznat lásku bijícího se srdce a ne jen tělesnou ratolest. Chtěl bych proniknout do tvé duše a rozumět ti i beze slov, milovat pohlazením a důvěru prokazovat mimo jiné i držením tvých rukou..

Ahoj, hledám spřízněnou duši, se kterou si budeme psát, případně se i příležitostně scházet. Čas ukáže co dál.

Ahoj, najde se upřímná, milá a vtipná slečna? Již mě nebaví trávit každý večer sám... Je mi 28 let, bydlím v České Lípě.

Protože jsem ztratil, hledám ... Krásnou (především duchem i když té fyzické se nezříkám), pohodovou, společenskou, ... nejen na chvíle nedělní, zalité sluncem, ale i pro ty všední. Jsem životní optimista a tak věřím, že najdu.

Už mě nebaví být sám. Jsi-li vtipná, inteligentní a ve věku mezi 22-42 let ozvi se mi. Děti nejsou překážkou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 26 let
Brno-venkov
Muž | 40 let
Benešov
Muž | 28 let
Praha
Muž | 32 let
Ostrava

Ahoj, na kafe, na pokec ???? , :-)) , a kdo ví ..

Rád bych našel fajn holku se srdcem na tom správném místě. Nemusíš být úžasná ženská se všemi nej, stačí když budeš opravdová. ;-) Bylo by krásné moct zase s někým poznávat svět, podnikat všechny možné výlety, jezdit spolu na kole...

Rad poznám milou ženu co nechce trávit volný čas sama , máš ráda přírodu , pejsky a procházky .

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Vsetín
Muž | 37 let
Třebíč
Muž | 36 let
Frýdek-Místek
Muž | 44 let
Most