Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Jablonec nad Nisou

Ahoj hledám ženu na vážnou známost se smyslem pro humor a rodinu. Čas trávím raději cestováním a výlety, než vysedáváním po hospodách. Chtěl bych parťačku na společné procházky, výlety, filmy a vše co k tomu patří, někoho, kdo to má podobně, nemá tolik příležitostí k seznámení a kdo by rád plánoval společnou budoucnost. Je mi 43 let a jsem z Jablonce nad Nisou. Pěkný den všem přeju.

Hledám špičkovou atraktivní štíhlou vysokou babu, kterou zajímá cestování, dobrodružství, tenis, kolo, lyže, jachty, lodě, bary, divadla a kasina.Inteligence mě nezajímá, může být hloupá jak měňavka, rozhodují prachy, lokty, bezohlednost, vychytralost a sprostá huba.Jsem nenáročný, bude mi stačit když mi zvládne uvařit aspoň čaj, bude mi dávat měsíčně 40 litrů kapesného a občas mi půjčí nějaké větší luxusní auto na noční radovánky pod vlivem alkoholu se sociálními pracovnicemi.Zn.:Jen vážně.

Hledám fajn dívku/ženu - parťáka pro život. Dávám přednost osobnímu setkání, třeba u dobré kávy.

Hledám ženu po padesátce na mazlení.Neber prosím ten nadpis úplně vážně.Hledám vážně, jsem jen trochu temperamentní a nehledám spící sopku.Nechci si povídat o nemocech, chci grilovat, mám rád přírodu, koupání, zvířata, narodil jsem se s volantem v ruce, mám domek se zahrádkou, bude nám fajn.Hm a na tom mazlení trvám.Foto pošlu maile, vypadám dobře.

Na jednu stranu si Vás spousta žen stěžuje, že nemůžete najít chlapa kterému by nešlo jen o sex a který by Vám hned neposílal své nahé fotky. Ale když by nějaký muž napsal, že v sexu není příliš náruživý, a že mu stačí třeba jen jednou týdně, asi by moc odpovědí nedostal. Nebyl by pro vás hádám dostatečně atraktivní. Nebo pro nějakou ano?

Ahoj hledám nějakou holku na zeznameni jestli tu je někdo kdo by se seznamy semnou

Nějaká žena na běžné rodinné fungování?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Vyškov
Muž | 29 let
Frýdek-Místek
Muž | 27 let
Praha
Muž | 51 let
Praha

Jsem starší pán s vlastním bydlením a vlastním autem bez insolvence, exekuce, půjček apod. " sraček " se stabilním a slušným příjmem a nikoho nehledám. Zn. Jenom se chlubím.

Kino
Knihy
Kolo
Příroda

Vrátil jsem se po třiceti letech do Čech z USA, kde jsem v Kalifornii nejraději surfoval na vlnách oceánu. Miluji moře, přírodu, ale rád si posedím i u dobrého filmu. Vypadám prý sympaticky :-). Měřím 181cm. Jsem svobodný, bez závazků, dva dospělí synové jsou Američani. Mám s nimi moc hezký vztah. Inzerát si podávám proto, že bych rád českou přítelkyni, partnerku. Kdo by nepotřeboval společnost? Jsem takový normální muž, který si umí vážit toho, když je žena ženou :-)

Nejde někdo na kafe nebo na kremroli?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Brno
Muž | 24 let
Svitavy
Muž | 39 let
Brno
Muž | 49 let
Sokolov