Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Litoměřice

Rád se seznámím, hledám vážný vztah. :-)

Chceš dítě bez chlapa doma, ale otec Ti neva? Marek (40, VŠ) a Zbyšek (29, SŠ) hledají pro společnou péči (např. typ 10:3 pro mamku) o budoucí mimko potencionální mamku/mamky. Jsme v pevném, dlouhodobém a zajištěném svazku. Žijeme v litoměřickém okrese a hledáme mamku/mamky z tohoto okresu či z Prahy a okolí. Víme do čeho jdeme. Rodičovství rozmýšlíme několik let. Preferujeme nepřímý (stříkačkou) způsob oplodnění . Máme s tím už zkušenost.

Hledám touto cestou upřímnou a veselou holku z Litoměřic a okolí.Jsem SŠ/189,nějaké to kilo navíc...Mám rád přírodu,turistiku,v létě kolo,rád cestuju.Jsem chlápek orientovaný spíše na kulturní zážitky, muzika,literatura,divadlo,výtvarné umění,rád fotím.Rád se seznámím s podobně zaměřeným protějškem.Děti mi nevadí.Dík za příp.odpověď.

Život je jako bonboniéra, ale nikdy nevíš jaký bonbon si vybereš. Zkoušet se to ale musí. Čas samoty a poustevničení je u konce. Rád bych poznal ženu, se kterou se dá povídat o všem možném, zajít do kina, na večeři a časem i něco víc. Minulost mám vyřešenou a těším se na budoucnost.

Hledám ženu,která ... ví, co je to .. velké Ž.. Pracující, studující VŠ :) Petr

ahoj nasla by se tu hodna holka pro obycejneho svobodneho kluka?

Rád bych zde našel ženu na dlouhodobý vážný vztah založený na důvěře a především lásce.Dítě není překážkou.

Rád bych poznal fajn holku ,dát ji něco vic ,milovat a bejt někomu oporou.Mam rád auta ,historii které se často věnuju ,pc ,filmy ,příroda.Dítě není překážkou, nejsem dokonalej ale vím co chci a pokud to víš i ty napiš . :)

Inspirující zajímavou aktivní inteligentní ženu příjemného vzhledu (35-49) z blízkého i širokého okolí na zajímavé akce (cestování, turistika, muzea a galerie, sport, bazén, vířivka, hory i nížiny, hospůdky, vinárny,...).

Keci jsou na nic, buď se chceš seznámit nebo jen zabíjíš čas. Pro mě je čas vzácný, tudíž tu nechci na prázdno tlachat, chci se seznámit.