Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníHavlíčkův Brod

Ahoj :), rád bych se seznámil se sympatickou dívkou, žijící v Havlíčkově Brodě, nebo okolí, se kterou bychom byli naladěni na stejné vlně. Důležitá je pro mě spolehlivost, inteligence, smysl pro humor, důvěra a domluva na kompromisech. Rád jezdím na kole, chodím do přírody, za kulturou, jezdím po výletech atd. Hledám vážný vztah, pokud myslíš, že bychom si mohli rozumět, budu rád, když se mi ozveš.

Seznámení s mladší ženou nekuřačkou , jedno děcko neva. Nemám se špatně ale chybí mi společnost, mít společné zážitky - na vždy :-). PS: někdy si říkám že nezbude než randit s reklamou ))))

Snažím se život užívat i když je to občas těžké ale co, žijeme jen jednou... Co hledám noooo... Tak snad jako každý jiný, lásku oporu partnera milenku v jednom prostě co k životu patří a trochu blazinka a ne suchar...

Ahoj jsem 49/185/95 postavou tak akorát ml.vzhledu pohodovej sympaťák, upřímnej spolehlivej.Zájmy kolo, plavání, lyže, brusle, kino, hudba, procházky, výlety, jízda autem atd.Myslím že jsem dobrej parťák na jakoukoli společnou aktivitu.Hledám ženu mezi 35-45 roky, klidně i s malými dětmi, které budu moci být oporou, kamarádem, partnerem.Prosím pošlete foto mám ho zde také.

Pohybuje se tu mila sympaticka polovička se smyslem pro humor, kladným vztahem ke zvířatům a přírodě, nekuřačka bez tetovaní.Která netraví hodiny před zrcadlem a ví co chce.Která nehledá prince na bílem koni, bohatství a krásu.Nějáké kilo navíc vůbec neřeším.

Kino
Hudba
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Hledám mladou sympatickou ženu, pro společný rodinný život a podnikání.Šance pro oba začít ve vztahu i v životě znovu a lépe.Jedno dítě není překážkou. Podnikatel 46 let .

Ahoj. Rozvedený sympaťák hledá kamarádku, později přítelkyni. Jsem šikovný kutil. Rybařim a umím udělat ryby. Udělám ti masáž celého těla.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Prostějov
Muž | 68 let
Kroměříž
Muž | 46 let
Otrokovice
Muž | 48 let
Praha

Ahojík rád poznám nějakou dívku, která by se chtěla vážně seznámit Jsem normální kluk.zájmy, příroda, zvířata, hudba, auta..

Ahoj, hledám tímto způsobem nějakou sympatickou bezdětnou, rozumnou dívku na vážný vztah. Nehledám krátkodobý vztah, ale dlouhodobý a přiznávám jde mi také o sex. Rád bych s Tebou trávil většinu volného času, chodil na procházky, jezdil na výlety atd. Nejlépe Havlíčkobrodsko.

Rád se tu seznámím se sympatickou slečnou, nebo maminkou, která hledá fajn sympaťáka pro společný život. Jsem hodný, pohodový, nekuřák.Napíšeš mi?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Brno
Muž | 39 let
Hradec Králové
Muž | 52 let
Zlín
Muž | 34 let
Zlín