Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení : Rychnov n. Kněžnou

Mám rád čokoládu, progrock a neumím si představit život bez koček. Trochu se zajímám o historii, trochu o urbex. Závodím na motorce, v blátě nebo prachu. Občas sednu na kolo, méně často na jednokolku :-D Když se mi něco líbí, tak to fotím. Je mi 27 let, jsem asi 175cm vysoký. Nekouřím a příliš nepiju. Jsem introvert, ne příliš ukecaný, hodně stydlivý, ale jinak mám i nějaké dobré vlastnosti. Snad. Pokud by to zaujalo nějakou slečnu, budu rád, za její vzkaz. :-)

Nejsem obyčejný chlap, jsem JINÝ. Nechci být "parťákem" pro ženu, jako parťákem v práci. Chci být být pro ŽENU jejím vysněným MUŽEM. Chci se ženy často dotýkat, projevovat ji něžnosti, ulehat spolu a stávat spolu v milostném náručí. Chci ženu, která umí a chce přijímat stovky pozorností. Přeji si ženu, která dost cítí HUDBU a umí se unášet vznešenými tóny. . . . ženu, kterou udělám Královnou a ona mně Králem.

Ahoj jsem lukáš 34.let jsem svobodný a už bez možnosti mít děti..Jsem vyučen kuchařem a rád vařím.Jsem už ale nemocný s cukrovkou Diabetes Melitus 2.typu - jsem na inzulínu.Hledám k sobě hodnou , milou slečnu, maminku s dětma, Abych už byl konečně štastný P.s Budu na tebe čekat Lukáš

VYSOKÝ, POHLEDNÝ 35 SPORT ATLETICKÁ POSTAVA TM.VLASY NA KRÁTKO, HNĚDÉ OČI. UPŘÍMNÝ, MILUJÍCÍ, VĚRNÝ, ZAJIŠTĚNÝ, NEZADANÝ. HLEDAJÍCÍ POHLEDNOU ŽENU KTERÁ HLEDÁ LÁSKU:)

ahoj holky jsem štíhle postavy a hledám holku ve znamení štíra, od 25- do 35 let. mám rád přírodu a zvířata.

Ahoj. Hledá se pohodářka se smyslem pro humor, milá a hodná slečna se srdíčkem na pravém místě, klidně i tichá a nesmělá, která by se těšila z přítomnosti druhého. Nejsem moc sportovně založený, raději mám pohodu, žádný uspěchaný život, klid a hlavně upřednostňuji hezký život ve dvou, jen mít tu správnou inspiraci a jde vše. Jsem introvert (28 let), který by se pro druhé rozdal, štíhlý, citlivý, optimistický, upřednostňuji raději domácí pohodu a malý okruh přátel. To co hledám sám nabízím.Najdu?

Jestli se chceš jen pobavit, přejdi k jiným inzerátům. Hledám slušnou nekuřačku, nejraději štíhlé nebo střední postavy, pro společnou cestu zbytkem života. Abychom měli šanci na vybudování vztahu, nemělo by to být daleko od Opočna, kde bydlím. Přeji hezký den všem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Uherské Hradiště
Muž | 43 let
Praha
Muž | 37 let
Tachov
Muž | 37 let
Plzeň

Hledám jednu fajn slečnu z okolí pro trvalý a hlavně pěkný vztah. Jsem pracovitější, zaměstnaný, nekuřák. Svou fotku sem nedávám ze dvou důvodů: 1. Nestojím o povrchně smýšlející slečny kterým stačí jedna fotka - fotky můžou klamat... 2. Chci aby sis na mě udělala názor při osobní schůzce, protože to jak na sebe navzájem budeme působit je důležité. Podmínky nemám žádné - snad jen, buď prostě fajn ;)

Hudba
Plavání
Příroda
Výlety
Vaření
Zvířata

Jsem rozvedený, pohodář, nekuřák, normální chlap, je mi 54let, dom.kutil, co má rád dobrou muziku, humor, velké psy, výlety, vaření apod.Žiji na venkově v rod.domě hledá pohodovou, štíhlou, upřímnou ženu do 53let, co má vyřešenou minulost, chtěla by žít na venkově a radovat se ze života, napš. Léto klepe na dveře tak proč to spolu neskusit.Osobní setkání víc napoví.

Co takhle zdolat samotu zapálením knotu svíce z obou stran, trochu srovnat ego do latě, ať to stojí za to? Najít spříznění, společnou řeč, spíše než kladením si oblomných a nesmyslných kritérií?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Praha
Muž | 65 let
Semily
Muž | 42 let
Praha
Muž | 31 let
Třinec