Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníRychnov n. Kněžnou

Hledá se pohledná a milá femme fatale, nejlíp s dcerkou kolem osmi let, abysme měli společnost.:-)

Ahoj milá neznámá přeju vám dobrý den, jsem Milan z podhůří Orlických hor pojblíž Žamberka, jinak zahradník na Kolowratském zámku v Rychnově n.Kn. Hledám ženu pro život od 35 do 48 let, jinak mě baví-;) pěší turistika, příroda, cyklistika na dlouhé tratě, běh na 3-6 km, zahradničení, kytičky, domácí kutilství, jizda na motorce, tanec, historie hrady zámky, v zimě lýže-běžky, mám rád zvířatka, sem tam to kino a tulturný akce a vše co k životu patří, jinak jsem sympatický svobodný nezadaný muž 50.

Ahoj, nenašla by se ještě žena, která by změnila místo života, kvůli společnému žití s mužem.

Najde se žena 20-35 let, co nehledá jen prince na bílém koni, a bude mít skutečně odvahu se seriozně seznámit, jít na rande, a nemusí vybírat dle fotek ze stovek profilů mužů ten "ideálně vybroušený kus diamantu?" Preferuji upřímnost, přirozenost, zasmát se klidně i blbostem a nebrat si vše až tak smrtelně vážně. :-)

Ahoj, rád bych Tě poznal. Pokud jsi upřímná, milá, romantická s úsměvem na tváři, se smyslem pro humor, morálku, spravedlnost a máš vyřešenou minulost, tak neváhej a napiš. Mám rád auta, veterány, přírodu, rybaření, kolo, lyže, hudbu....jsem kutil domácí. Budu velice potěšen pokud se mi ozveš a zároveň ke své odpovědi pokud to myslíš opravdu vážně nezapomeneš přiložit svou fotografii. Těším se na TEBE.

Moc tomu nevěřím, ale prý se má zkusit vše. Schází mi parťák pro život. Hodná, věrná a svobodná holčina, snad si na dnešní dobu nekladu moc velké nároky, ale každý den mě utvrzuje o opaku. I když věčný optimista, naděje se mi už nějak vytrácí, chci na dnešní svět moc? Chybí mi druhá polovička ke které bych mohl vzhlížet, opečovávat a vážit si ji každý den. Děkovat životu, že jsem potkal největší štěstí co mě kdy mohlo v životě potkat. Pokud ti nejsou tato slova cizí a hledáš to stejné, napiš.

Environmentální pedagog, myslivec, sokolník, kynolog hledá partnerku, se kterou by se mohl společně oddávat tomuto našemu kulturnímu dědictví !!! Najde se žena nebo dívka, která by tyto záležitosti měla chuť sdílet s docela pohledným chlapíkem 46/179 cm? Děti rozhodně nejsou překážkou. Foto rád zašlu na vyžádání. Celý Královehradecký a Pardubický kraj !!!Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 32 let
Šumperk
Muž | 32 let
Kladno
Muž | 42 let
České Budějovice
Muž | 32 let
Praha

Ahoj jmenuji se Martin je mi 27 let 175/95 jsem z vesnice okres Rychnov nad Kněžnou. Jsem svobodný. Hledám vážný vztah, mám raději toulky v přírodě než diskotéky.

Ahoj. Rád bych tu našel slečnu z okolí, chtěl bych mít zase někoho rád a vědět, že někdo má rád mě. Jsem spíše nesmělý typ a tak zkouším seznámení tímto způsobem. Mě je 28 let, mám rád techniku, přírodu, zvířata (hlavně kočky) i historii. Jezdím na kole, chodím na procházky, rád jím čokoládu a poslouchám hudbu (převážně rock ze 70. let). Občas závodím na terénní motorce, občas jezdím na "urbex". Můžeme si nejdříve vyměnit trochu textu a pak se někde sejít. Budu se těšit tvoji zprávu :-)

Ahoj. Sympatický, inteligentní s hendikepem hledá milou dívku, či ženu se srdcem na správném místě. Takovou, která má ráda upřímnost a toleranci. Takovou, která je vděčná za každou hezkou chvilku, kterou prožila. Rád chodím do kina, rád čtu...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Praha
Muž | 33 let
Praha
Muž | 54 let
Opava
Muž | 55 let
Brandýs n.L.-St.Boleslav