Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníSemily

MužVážně 36 let Semily

TOP  11.7.2020

Ahoj, jsem rád, že čteš můj inzerát.Asi Tě něčím zaujal.Možná mou fotkou nebo touhou nebýt už konečně na vše sama.Něco málo o mě, ať víš, co nebo koho zhruba čekat u šálku kávy či na příjemné jarní procházce.Je mi skoro 36.Věk bohužel nezastavíš.Bezdětný a nekuřák.Toho času ze Semil, kde žiji krátce sám.Pracující na směny u Turnova.Slušný chlap co si na nic a nikoho nehraje.Mé požadavky na Tebe:Přiměřený věk k mému.V okolí max. do 50Km víc ne!Jedno dítě nevadí.Fotka podmínkou.Budu se těšit .Petr

MužVážně 41 let Semily

TOP  7.7.2020

Já 41. letý, tak trochu samorost z podhůří Krkonoš s vyřeš. minulostí, hledám "parťačku - úplně obyč. holku" přiměř. věku, pro vše co k životu patří... Pokud nejsi nafintěná a ukňouraná barbína, ráda se mnou vyrazíš na hory, na zábavu, nebo jinak užiješ života, ale taky třeba sklidíš brambory, s chutí se pomiluješ......, místo nudné dovolené vyrazíš třeba na čundr, tak neváhej, napiš pár řádků a uvidíme co bude dál...

MužVážně 36 let Semily

TOP  5.7.2020
Kino
Hudba
Turistika
Příroda
Výlety
Vaření
Zvířata

Hledám fajn holčinu na na společnou cestu životem. Nehledám flirt, ale lásku a vztah. Něco málo o mě, bydlím v Semilech, mám dvě pubertální děti, rád chodím na výlety, do zoo, ale i do kina. Jsem introvert, relativně zodpovědný a spolehlivý a nenapravitelný optimista.

MužVážně 53 let Semily

TOP  28.6.2020

Rád bych našel ženu, která hledá domov.Mám snad vše, kromě Tebe.Nekladu si žádné podmínky, pouze aby si měla dobré srdce.Na ostatním nezleží.

MužVážně 41 let Semily

TOP  26.6.2020

Nevím jestli se nechá na seznamce najít to co tu hledám. Pakliže bych našel byl bych šťastný. Ne že bych teď nebyl spokojený ale hledám milou holku se kterou si budu rozumět. Jsem svobodný a nezadaný chlap všestranných zájmů. Pakliže si bude chtít někdo i jen popovídat budu rád.

MužVážně 60 let Semily

TOP  23.6.2020

Hledám milou, klidnou pohodovou ženu, štíhlejší postavy, nekuřačku.Jsem rozvedený, SŠ, normální postavy, OSVČ-obchod.

MužVážně 41 let Semily

TOP  22.6.2020

Já 41. letý, tak trochu samorost z podhůří Krkonoš s vyřeš.minulostí, hledám "parťačku - kamarádku - úplně obyč. holku" přiměř. věku, pro vše co k životu patří... Pokud nejsi nafintěná a ukňouraná barbína, ráda se mnou vyrazíš na hory, na zábavu, sklidíš brambory, s chutí se pomiluješ......, místo nudné dovolené vyrazíš třeba na čundr, tak neváhej, napiš pár řádků a uvidíme co bude dál...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Mladá Boleslav
Muž | 38 let
Praha
Muž | 46 let
Vyškov
Muž | 40 let
Brno

MužVážně 40 let Semily

TOP  9.6.2020

Nechtěl jsem, ale není jiná možnost seznámení.Hledam životní partnerku, ženu přiměřeného věku, která by chtěla žít na vesnici.Mam skoro 40let a bydlím poblíž Staré Paky.Zakladni informace mám v profilu, na ostatní se stačí zeptat.

MužVážně 32 let Semily

TOP  9.6.2020

Ahoj, já 32/185 pohodář, kutil.... Se smyslem pro rodinu a malá dračice 1, 5 r hledáme usměvanou, upovídanou, milou, upřímnou... Vyznávajicí tradiční hodnoty... Najdeme?

MužVážně 39 let Semily

TOP  5.6.2020

Obyčejný, svobodný a pracující. Žiji sám na vesnici v rodinném domku. Mám psa a hledáme ženu pro společný rodinný život.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Praha
Muž | 34 let
Praha
Muž | 36 let
Frýdek-Místek
Muž | 30 let
Praha