Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Trutnov

MužVážně 40 let Trutnov

TOP  23.9.2019

Hledám hodnou a milou holku, co ocení muže který je slušný, spolehlivý a věrný...Vážím si lidí, kteří vědí co chtějí...lidí kteří vědí, co by jako lidé měli chtít! Chceme-li zvýšit své šance, musíme nejprve poctivě pracovat na svém vlastním díle, bez ohledu na to, co nám přinášejí ostatní..Za pouhý odlesk průsvitného pozlátka, nemůžeme dostat víc, než jen pouhý odlesk věcí, jenž jsou z podstaty povrchní..Rád poznám holku která to má v hlavě i v srdci srovnané a dovede se těšit i z maličkostí.:-)

MužVážně 54 let Trutnov

TOP  22.9.2019

Pokud 5x odpovíš ano, tak jsi ta co hledám: jsi holka z dědiny? dáváš přednost procházkám v přírodě před návštěvou kina? děti máš již odrostlé a samostatné? ráda si večer povídáš ve dvou při sklence vína? miluješ svoje vnoučata? Pokud tě zaujme můj inzerát, tak prosím také něco o sobě. Ještě pro doplnění: nehledám ženu na víkendy, ale na každodenní život.

Ahoj, hledám aktivní ženu, co má ráda hory a turistiku, cyklistiku, plavání, výletování.Já 43/176/76 nekuřák kliďas.Prosím jen Trutnov a blízké okolí.

MužVážně 35 let Trutnov

TOP  22.9.2019

Ahoj, hledám partnerku pro společný život.Pokud už se také chceš usadit a plánuješ mít rodinu, tak Tě moc rád poznám.Proč bloudit každý sám, když můžeme společně.Více ve vzkazech.Budu se těšit na Tvou odpověď.

MužVážně 48 let Trutnov

TOP  21.9.2019

Ahoj, hledám touto cestou sympatickou kamarádku, přítelkyni přiměřeného věku, kdy čas ukáže více. Já 185 cm, 83 kg, SŠ, nekuřák. Fotku zašlu :-). Vzájemná první sympatie hodně napoví a bude důležitá. Poprosím pouze Trutnov a nejbližší okolí, děkuji :-).

MužVážně 40 let Trutnov

TOP  18.9.2019

Hledám holku na povídání, dal uvidíme... Mrchy nepište.

MužVážně 38 let Trutnov

TOP  18.9.2019

Hledám ženu na příjemné chvíle:-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Praha
Muž | 58 let
Česká Lípa
Muž | 44 let
Kladno
Muž | 31 let
Praha

MužVážně 38 let Trutnov

TOP  18.9.2019

Žena na krásné chvíle?:-)

Turistika
Příroda

Ahoj. Rád bych se seznámil s nezadanou ženou. Jsem pracující, hodný, snad i milý, zkrátka rodinný typ, který by si rád užíval života ve dvou. Kdyby jsi chtěla zjistit víc, seznámit se nebo zajít na kávu, tak napiš

MužVážně 45 let Trutnov

TOP  17.9.2019

Největší zbabělec je muž, který probudí lásku ženy, bez úmyslu ji milovat.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Praha
Muž | 30 let
Praha
Muž | 57 let
Písek
Muž | 56 let
Brno-venkov