Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníÚstí nad Orlicí

Ahoj. Jmenuji se David, je mi 30 let. Bezdětný kluk s vyřešenou minulostí a naprosto samostatný hledá slečnu/ženu podobného věku na seznámení. Zájmy jsou různorodé a není jich málo. Mezi nejzákladnější patří pes, dům a zahrada, výlety na motorce, hudba.... Seznámení tímto způsobem není to co jsem si přál ale při mém povolání nemám na děvče kde narazit. Pokuď jsem tě alespoň částečně zaujal, neboj se napsat =o)

Přeji hezký a pohodičkový den, zdraví Vás rozvedený, SŠ, 62, 175 nekuřák, pohodář.Nehledam pobavení ani zábavu, ale hezký vztah..ve dvou je líp. najde se žena co to taky tak cítí??

Jsem sám a stále mám naději že najdu tu pravou na zbytek života. Umím chránit, hýčkat i rozesmát. Rád dělám věci pro blízké ale musím mít pocit, že také dostávám. Miluji hudbu, umění, tanec, přírodu, také dobré jídlo a pití. Humor je mi velmi vlastní. Mám rád klid, jistotu, stabilitu a rovnováhu. Aby vznikl vztah, musí si lidé padnout do oka, bez toho to nefunguje.

Ahojky, hledám pohodovou, věrnou přítelkyni, se kterou bych poznával nová místa, zašel do kina, příjemné hospůdky na procházku a za sportem prostě si občas užívat života , ale také je už nejvyšší čas myslet na rodinu.

Ve dvouuch se to prý lépe táhne.. Proto hledám nějakou spřízněnou duši, která by to chtěla "táhnout" společně...A hledá vážný vztah. Ale pro začátek můžeme byt jen kamarádi a dál se uvidí, můžeme podniknout i třeba výlet.. To už se tady nikdo nenajde co by tady ode

Ahoj, jsem muž co ví co od života chce. Který si plni své přáni , jde si za svým a jedna na rovinu. Hledám kamarádku na společné výlety , víkendy, divadlo, na sklenku, pro hezké chvíle. Ty atraktivní opravdová žena, která ví co chce, od života a myslí do budoucí.

Je vůbec možné se zde potkat s někým, kdo má zájem o vážné seznámení? Jsem štíhlý, mladšího vzhledu, přiměřeně vzdělaný, šikovný, mám rád jízdu na kole, toulky přírodou, hrady, zámky, rozhledny, ale i různé výstavy. Nekouřím, po hospodách nechodím. Nejsem přehnaně akční, ale bez činnosti taky nevydržím, ostatně zahrada a bylinky jsou také i příjemná relaxace. Hledám prima ženu pro společný rodinný život, která by ještě chtěla dítě.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Praha
Muž | 46 let
Nymburk
Muž | 48 let
Boskovice
Muž | 46 let
Mladá Boleslav

Ahoj, hledám milé stvoření na vážný vztah. Skáknem na kafčo nebo na pivko i vinko a uvidíme. Třeba se budem chtít vidět zas.

Často v inzerátech čtu "HLEDÁM VZTAH" to je asi věc, která nejde najít.... Vztah je potřeba budovat a udržovat. Hledám zatím kamarádku na kávu, a různé výlety. Čas ukáže, jak si budeme nebo nebudeme rozumět. Nejlépe pohodová žena

Na jiskřičku už v našich letech nevěřím, ale třeba najdu s kým by mi bylo hezky a dožití bysme spolu. Anebo ještě zažehneme ten oheň.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 32 let
Brno
Muž | 52 let
Ostrava
Muž | 41 let
Jičín
Muž | 34 let
Praha