Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Brno-venkov

Obyč. muž 49/173/80 abst. dom. kutil s autem a domkem na vesnici hledá ženu do 54 let štíhlou nebo plnoštíhlou která je pro každou srandu z okolí Brna Břeclavi nebo Znojma

Holka, která si mě omotá kolem prstu? :-) Hledám Dominantní slečnu pro vážný vztah.

Možná ses nedávno rozvedla a teď přemýšlíš co dál. Taky bych se rád seznámil.

Hledá se jehla v kupce sena :o) Kdo jsem a co tu hledám? 42/176/VS, svobodný, bezdětný, sympatický...prostě normální chlap, který v zásadě už má všechno, co potřebuje k životu, vyjma jedné drobnosti - a tou jsi ty? Která? Svobodná, bezdětná, plánující společnou budoucnost, rodinu a mající stejný problém najít odpovídajícího, kompatibilního parťáka pro společný život :o) A pokud si ráda hraješ, prvky BDSM+ tě také oslovují, tak jsi přesně ta, kterou hledám. Najdeme se?

Foto zašlu rád. Jsem mladšího vzhledu i názorů, zdravíčko slouží a číslo v OP fakt nesedí. Přes upřímnou snahu to v minulosti nevyšlo, teď to ale vyjde určitě. Jsem nekonfliktní a nemám s kým jezdit na sportovní aktivity, na výlety, koncerty, nebo jen tak na zahradu. Zvládám i doma leccos opravit. Najde se tu na příštích 50 let přiměřeně praštěná mis 3 věku? Něco ještě zažijeme.

Najdu ženu se smyslem pro humor, vodu, jachting a intimní chvíle? Vím, že je to zvláštní kombinace, ale snad se někde vyskytuje podobný nadšenec jako jsem já...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Brno
Muž | 26 let
Brno
Muž | 35 let
Praha
Muž | 44 let
Blansko

Hledám tu usměvavou mladou ženu, preferuji ty baculaté i víc. Láká mě vztah staršího zkušeného snad pohledného muže s mladou ženou, která má pro své proporce problém se seznámit a přesto touží po lásce. Pokud se tu nějaká taková náhodou nachází, tak ať se mi prosím urychleně ozve. :-)

Ahoj, rád bych našel veselou optimistickou ženu která už ví co od života chce, co nehledá prince na bílém koni či jinou fiktivní postavu ale muže pro reálný život s výhledem na trvalý vztah.

Kino
Hudba
Knihy
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám tolerantní, milou, pohlednou a štíhlou partnerku do 50 let, které chybí stejně jako mně láska, pohlazení a něžnost. Nejlépe ženu s odrostlými dětmi, nebo bezdětnou. Jsem VŠ 58/179. Přes 2 roky rozvedený s vypořádanou minulostí. Pohodový, tolerantní, soběstačný a upřímný chlap. Děti už mám a další nechci. Žiji po zklamání z předešlého vztahu sám (JV Brno-venkov 25 km od Brna). V případě zájmu aktuální foto a více informací uvítám. Nejlépe na e-mail:

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 31 let
Vysoké Mýto
Muž | 46 let
Uherské Hradiště
Muž | 56 let
Plzeň
Muž | 51 let
Náchod