Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníZlín

MužVážně 52 let Zlín

TOP  31.3.2020

Třeba právě teď je ten nejlepší čas k seznámení. Mám 52 let, 180 cm a volné místo v srdci i vedle sebe. Rád bych potkal vlastně úplně obyčejnou, citlivou duši, toužící po klidném životě a stálém vztahu. Nejsem sportovec, ani hospodský povaleč - čas raději věnuji knihám, filmům, zahradě, práci, výletům...

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Mladej, hezkej, chytrej, vtipnej, egoistickej, zdá se? Kdepak, jen vím, co jsem zač. Baví mě vše kolem umění (hudba, tanec, grafika, tvůrčí psaní, kinematografie), rád se bavím ve společnosti, výletuju, učím se novým věcem. Jinak blond, modrý oči, několik tetování, plnovous, 173cm, 70kg. Hledám někoho, kdo má smysl pro humor, a rád se baví kdekoliv. Nejsem tak hroznej jak jsem popsal, jen jsem tak složitej, že se to těžko popisuje.

MužVážně 32 let Zlín

TOP  31.3.2020

Hledám zlobivou polovičku na vše hezké. Věk ani postava nerozhoduje tak, jako vzájemné sympatie. Sám sebe označuji za hravého, inteligentního i sympatického člověka. Bohužel aktuální omezení jsou seznamování nepříznivá, každopádně i pár řádků potěší, rád si povídám :)

Ahoj, hledám pohodovou, sympatickou slečnu na vážný vztah, která už taktéž nechce být sama a ráda by to změnila. Pokud ti chybí protějšek, na který by ses mohla těšit a trávit s ním volný čas, určitě napiš. Více informací ve zprávách :)

Ahoj, hledám slečnu/dívku se smyslem pro humor, ať už jako kamarádku nebo partnerku do života. Nějaké kritéria je asi zbytečné psát, buď si navzájem sedneme nebo ne :) Je mi 27let. Foto, případně další informace rád zašlu.

MužVážně 51 let Zlín

TOP  31.3.2020

Ziju sám.nekuřák.abstinent.mam rad práci na zahradě, kolem domu, chov zvířat.nebaví me sedět.hledam holku které můžu pomoct se vsim co jsem napsal.porad jsem ještě muž se vším všudy.na nic si nehraju, pár kopanců v životě mi už otevřelo oči.

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Fitness
Bruslení
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Zdravím všechny nezadané slečny, dámy, ženy, svobodné maminky apod. Já sám samozřejmě taktéž svobodný, nezadaný, zatím bezdětný, zaměstnaný s vlastním autem, hledám partnerku na vážný vztah a založení rodiny. ( Jestli už máš dítě tak to určitě nevadí) určitě napiš. Děti mám moc rád. Tak zatím pa :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Beroun
Muž | 29 let
Zlín
Muž | 40 let
Frenštát p. Radhoštěm
Muž | 47 let
Praha

Vyhlašuji konec nedůstojnému seznamování. Žádné urážení, nevhodné nabídky, ghosting, předsudky, nadávání na všechno... Pojďme si psát trochu na úrovni, upřímně, udělat svět o kousek hezčím místem. A i když nám to nevyjde, určitě se můžeme rozloučit jako dva dospělí lidé.:-)

MužVážně 26 let Zlín

TOP  30.3.2020

Seznamování mi moc nejde, mám problém udělat první krok, prostě nevím, jak oslovit holku. Jinak, když se vedle ní cítím dobře, rozmluvím se a už je to v pohodě, ale těžké je pro mě udělat ten první krok. Tak hledám holku, která je na tom podobně a nechtěla by už být sama, která chce vážný vztah plný lásky, opory, důvěry a porozumění a měla bys mít ráda srandu :) Mělo by ti být 18-26 a Zlínský kraj a okolí. Víc se dozvíš, když se ozveš.

Jsem muž 175/92 s vyřešenou minulostí, bydlící, pracující, nekuřák a nepiják, dobře vím co nechci. Rád bych poznal ženu přiměřeného věku s obdobnými požadavky. Foto zašlu výměnou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 54 let
Bruntál
Muž | 23 let
Brno
Muž | 56 let
Poděbrady
Muž | 32 let
Praha