Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení : Kroměříž

Najde se milá, sympatická, pohledná a hlavně normální štíhlejší holka do 36 let na vážné seznámení, vztah ze ZL, KM, UH, PR a širokého okolí?Zajdeme na kávičku, vínko, do kina a pak se třeba uvidí ;-).Je to sice jako zbytečné hledání jehly v kupce sena, ale pokud tady někde jsi, budu se těšit na případnou odpověď.

Stojím na rozcestí a chci se dívat do zářivé budoucnosti s něžnou, inteligentní, sympatickou, vášnivou, romantickou ženou. Pohlednou dívkou, která se bude těšit na každou chvilku, která se dá společně trávit líbáním, procházkami, kulturou, cestováním nebo jen tak úplně obyčejným povídáním. Být partnery a současně se necítit svázaní, mít i svůj prostor

Najdu holku normální postavy do 40 co to myslí vážně a ví co už od života chce

Jsem pohodovi kluk, normální postavy, klidnější povahy, ktery má ráda přírodu, cestovani a sport. Rád posedím s přáteli. Foto potěší a napoví.

Žena není nůše, ale píseň i růže, nikoli kost, nýbrž skvost. Ale to musí ten případný pán třeba i opustit svůj ze slonoviny hrad, nebýt stroj a mít tu růži rád. A mělo by to platit i obráceně, samozřejmě.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 24 let
Hradec Králové
Muž | 57 let
Praha
Muž | 50 let
Bruntál
Muž | 28 let
Brno

Po několika nepodařených pokusech se touhle cestou snažím najít vhodný protějšek do života.S vyřešenou minulostí, příjemnou slečnu, která nemá postranní úmysly. Foto v profilu.

Ahoj všem slečnám a ženám. Jmenuji se David, je mi 28 a jsem z Kroměříže. Touto cestou hledám spřízněnou duši na psaní, schůzky a trvalý životní vztah. Jsem rodinný typ. Více se o mně dozvíte v případě, že odpovíte. Děti nejsou překážkou. Budu se těšit na odpověď .

Rozvedený tatka hledá veselou usměvavou maminku která touží po novém rodinném zázemí a společném životě ve městě Kojetíně....Najdeme tě maminko třeba i s vlastním dítkem , kteří taky hledají tátu pro společnou rodinu..Vrat me společně úsměv do naších tváří a srdci.. Rádi vás přivítáme v moderním velkém bytě...Pepi a Nikolas..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Praha
Muž | 31 let
Ústí nad Orlicí
Muž | 63 let
Rychnov n. Kněžnou
Muž | 60 let
Karviná