Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníHolešov

Ahoj, rád se seznámím se sympatickou, veselou, usměvavou slečnou pro společné trávení volného času. .Hledám spřízněnou duši, se kterou se mohu smát, povídat si, na výlet, na kolo..., první setkání napoví... a dál se uvidí..nejen léto ve dvou :-)

Ahoj neznámá, Je mi 46 let, měřím 172 cm. Jsem rozvedený, děti nemám. Mám rád přírodu, hory, turistiku, kolo, moře, občas si zajdu do kina, divadla nebo na koncert. Pracuji jako strojní technolog a konstruktér. Hledám ženu pro život a přál bych si, aby nám spolu bylo dobře. Ženu pro niž láska není jen slovem. Přeji pěkný den.

MužVážně 43 let Holešov

TOP  25.6.2020

Rád bych našel sportovně založenou ženu na vážný vztah. Rád se hýbu a chtěl bych najít ženu se stejnou zálibou. Celoročně chodím po kopích, jezdím na kole, chodím plavat, létám na padáku, lezu na umělé stěně, v zimě jezdím na snowboardu. Jsem rozvedený a ve střídavé péči mám 7 letého kluka, takže žena s dětmi je vítána.

Ještě mi není 49 a nejsem ženatý, nejsem vysoký, snad ani tlustý a nehledám modelku, ani namyšlenou fiflenu. Nechci najít holku, která by měla problém zajet semnou někdy na ryby, které vadí přiměřený pohyb, jízda na kole. Už vůbec bych nechtěl holku, které vadí cestování autem, třeba i obytným, nebo karavanem. Pokud nerada poznáváš jiné kraje a kouříš, tak mi prosím nepiš.Pokud nepiješ alkohol, nebo nejíš maso, tak raději prosím taky ne. Pokud není příležitost, tak alkohol taky nepiji.Neseznámíme se?

MužVážně 57 let Holešov

TOP  12.6.2020

Hledám ženu přiměřeného věku.

MužVážně 39 let Holešov

TOP  10.6.2020
Kino
Plavání
Výlety
Cestování
Vaření

Ahoj všem hledajícím toho, co nám chybí nejvíc a to je podle mého skromného názoru člověk, na kterého se můžete spolehnout a je vám oporou. Nehledám zde služku, která bude jen lítat kolem mne, jsem soběstačný, ale hledám pohlazení a oporu. Jsem už delší dobu sám a chtěl bych znovu zažít ten pocit, když se na někoho těšíte až přijde, když se vedle někoho můžete probudit, políbit ho a říct.... Dobré ráno miláčku. Máš li to aspoň trochu stejně ozvi se uvidíme ...

Ahoj, život je krásný, když máš s kým ho naplno prožívat. Hledám sympaťačku se smyslem por humor.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 45 let
Lovosice
Muž | 35 let
Liberec
Muž | 38 let
Frýdek-Místek
Muž | 40 let
Teplice

MužVážně 31 let Holešov

TOP  29.5.2020

Hledám ženu, která ví, že dokonalost neexistuje. PS: mám raději komunikaci z oči do oči

MužVážně 39 let Holešov

TOP  13.5.2020

Ahoj, rád bych touto cestou našel ženu do pohody i nepohody prostě parťáka pro život. Mám rád děti i zvířata a z nich hlavně psi :) Kdo se zmíněného nebojí, ať odpoví a pokecáme.

Dobrý den Hledám milou partnerku pro trvalý vztah. Pokud se najdeme bude nám spolu moc fajn.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Frýdek-Místek
Muž | 29 let
Brno
Muž | 44 let
Litoměřice
Muž | 53 let
Valašské Meziříčí