Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení : Uherské Hradiště

Hledám k sobe ženu co by se ráda občas setkala a vzájemně si udělali na duši klid. Večer, TV, vinko , olivy , film. Jen my dva a nikdo jiný . Spíše sportovnější slušný typ středni postavy 185/85 by rad podobnou.

Turistika
Výlety
Cestování

Dívka se zájmy o turistiku?Může být i vegetariánka :-)

Najde se pohodářka, vnitřně laskavá a se schopností vnímat krásu, z okolí Starého Hrozenkova pro klidný rodinný život v domě uprostřed přírody? Nepotřebuji měnit velký svět, stačí vybudovat krásný ten náš malý - věnovat se dětem, domku, kulturnímu životu, poznávat krásu přírody na výletech a dívat se na svět optimisticky a s úsměvem.

Ahoj, hledam nejakou spřízněnou duši, nebo jen prohodit par slov a kdo-vi Třeba si začneme rozumět.Tak pokus maš odvahu tak napiš ;)

hledam zenu co ma vitiligo na pokec a treba neco vic

Ahoj obyč kluk 45.5 hledá obyč holku na vztah.Dite nevadi. Jsem romantik uprimny hodný. Jsem láskou zklamán. Mám rád procházky jízdu na kole rybaření výlety at. Chci dávat lásku něhu pohlazení úsměv a oporu.budu se těšit. Jsem bez dluhů.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Karviná
Muž | 25 let
Praha
Muž | 50 let
Praha
Muž | 39 let
Mladá Boleslav

Snad se tu najde normální holka pro život Jsem pohodový, vyrovnaný a rád bych našel spolehlivou, sympatickou, komunikativní a citově vyzrálou holku, která touží výhledově po plnohodnotném vztahu, založeném na úctě a důvěře.Pouze o psaní bez reálného setkání nestojím.{Je jedno odkuď jsi}

Kino
Hudba
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety

Zajít do kina, projít se nočním nebo denním městem , zasportovat si, společně si postěžovat co v práci, jen tak vedle sebe ležet a číst si, společně bláznit při vaření oběda, nahánět přátele na společné posezení u sklenky, podporovat se v těžkých chvílích...do teď by to znělo jako přátelství.Stačí okořenit...společným probouzení, tulením u filmu, zamilovanými pohledy, myšlenkami na společnou budoucnost, vášnivými chvilkami a je z toho vztah.Tak jaké si to uděláme? 

Hledám kamarádku k mému aktivnímu životu , raději mladší pohybové zdatnou , rád cestují , lyže, kolo, voda, podle věku bych měl trochu brzdit , ale každý máme nějaký kořínek a spousta mladších mužů , už ve třiceti jsou moc usazení proto dámy , nehledám starší s nadváhou co tráví čas na gauči u velký s cigaretou a ještě dluhy

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Beroun
Muž | 27 let
Ostrava
Muž | 61 let
Chrudim
Muž | 57 let
USA