Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Znojmo

MužVážně 42 let Znojmo

TOP  13.10.2019

Chci si s Tebou rozumět, nikdy tě měnit. Nebudu ti říkat co máš a nemáš dělat, to je tvoje věc. Když to nebude vyhovovat, nehodíme se pro sebe. Chci aby jsi sama od sebe byla v pohodě a v klidu. Netoleruji lži a nevěru, ode mne se tohodle nikdy nedočkáš. Problémy prostě jsou nebo nejsou, řeším vše v klidu a nebudu řvat takže pokud chceš někoho kdo tě potrestá, bude komandovat a měnit, napiš jinému... ;-)

MužVážně 43 let Znojmo

TOP  13.10.2019

Milé dámy - sympatický, zajímavý, mezinárodní, spolehlivý a solidní gentlemen ve věku 43, 180, 80 ze štíhlou postavou hledá hodnou, srdečnou a sympatickou ženu pro vážný vztah a rodinu - věk 30-40. Mám vysokoškolské vzdělání a jsem ekonomicky zabezpečení. Jako koníčky mám hudbu, jazyky, vaření a cestování. Jestli jsem tě inspiroval tak napiš - těším se.

MužVážně 40 let Znojmo

TOP  13.10.2019

Žena nebo dívka na vážný vztah věk od 25 do ..…

MužVážně 45 let Znojmo

TOP  11.10.2019

Nehledam sebevědomou manazerku , ale normalni zenu. Rad cestuju po česke republice , chodim na koncerty , do divadla, sportuju. Hledam štihlou ženu.

Hledám obyčejnou ženu která by se ráda seznámila s obyčejným mužem.

MužVážně 49 let Znojmo

TOP  11.10.2019

Hledám někoho, kdo má vyřešenou minulost a nechce se hned vázat. Ženu, slečnu, maminku štíhlé, nebo střední postavy, která ráda zajde do kina, na procházku, do přírody. Kdy spolu necháme za sebou starosti všedního dne a budeme si užívat jeden druhého. No a třeba se časem dopracujeme k tomu, že jeden bez druhého už nedáme ani ránu :)

Kino
Hudba
Bruslení
Lyžování
Příroda
Vaření

Ahoj milá, sympatická, pohodová, veselá neznáma dívko, ženo... Rád poznám někoho, kdo už nechce být úplně sám, komu schází společné, hezké chvíle ve dvou. Já pohodový, svobodný, romantický chlap, gentleman a snad i pro některou sympaticky.??Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Ústí nad Labem
Muž | 33 let
Mělník
Muž | 40 let
Praha
Muž | 40 let
Uherské Hradiště

HLEDÁM TEBE, ale vymýšlení inzerátu vegetariánovi, abstinentovi, vzhledu příjemně nevzhledného moc nejde, tak jen napíšu, že se hledá zajímavá holka bez závazků a to ideálně na pořád. Já 36, 171cm, koníčky různorodé.

MužVážně 38 let Znojmo

TOP  9.10.2019

Rok vyroby 1981 - sportovnejsi verze. Starsi model, ale stale ve skvelem stavu. Pravidelne prohlidky a udrzba.Garazovaný. Vhodný na vylety a na sportovni akce. Obcas v zime rano spatne startuje, ale necha si rict. Spotreba je vyssi s ohledem na vek . Hleda se štíhlá, hodná a pozitivni majitelka s urcitou davkou humoru. Sportovne zalozená. Zn: nespecha, jen do tech nejlepsich rukou

MužVážně 64 let Znojmo

TOP  8.10.2019

Hledám slušnou, příjemnou ženu k seznámení.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 63 let
Muž | 39 let
Vyškov
Muž | 56 let
Hradec Králové
Muž | 30 let
Louny