Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníZnojmo

Mně je 30 let, studuju VŠ a mám mnoho rozličných zájmů-sporty, turistika, kolo, společenské hry, kino, divadlo, posezení s přáteli, vaření, kutilství nebo jen tak lenošení v pelechu.Troufám si říct, že jsem sympatickej pohodář co dokáže brát věci s nadhledem a dokáže si přítelkyně vážit.Nemusíš být žádná modelka, ale hlavně milá a pohodová slečna jak do pohody, tak i nepohody. Určitě se ozvi, kdo ví, třeba jsi to právě Ty :)

MužVážně 42 let Znojmo

TOP  3.7.2020

Hledám intelektuálku s "širokým záběrem" (nemyslím prostorově... ale se znalostmi cizích jazyků, atd.). Nebo aby aspoň uměla hledat na gůglu. Se kterou se dá i povídat (to je většinou problém). Která plánuje dlouhodobě, chce klidný život, ale ne nudný. Tak do 35 let (chci mít děti - říkám to raději rovnou). Raději libová než tučná. Jo a aby měla zdravý chrup, ne zuby jako noty na buben. A samozřejmě vtipná, jako já ;-)

MužVážně 50 let Znojmo

TOP  3.7.2020

Jsem už delší dobu sám a poslední dobou se bavím jen prací. Týdny, měsíce a roky ubíhají a je na čase, abych už to změnil. Tak bych rád touto cestou našel ženu, slečnu, nebo maminku, která má vše vyřešené, je slušná, pohodová a tolerantní. Co hledám, také nabízím.

MužVážně 32 let Znojmo

TOP  3.7.2020

Je tu nějaká slečna, seriálový nebo herní manijak co na to nechce být sama? Mám spousty domácích zájmů a nejsem moc společenský, nekouřím, nepiju, snažím se dobře stravovat a přes léto cvičím. Čtu knihy, piju kávu a sypané čaje. Rád bych našel někoho kdo neplánuje rodinu nebo nemá vztah k dětem a chce se věnovat svým koníčkům.. Pokud mě chcete někdo vidět na videu, stačí napsat a pošlu odkaz na youtube kde mám svůj kanál. Hraji převážně "Beat Saber" pro virtuální realitu nebo jiné.. :-) Pavel.

Pismenkama to zacina. Rande-nim to nemusi koncit. Ja 43/179 Znojmak.... ty do 45 ZN+ blizke okoli... prochazky.vylety, historie, priroda..proste cokoliv spolu..

Nebudu tu machrovat a mazat ti med kolem pusy jaký jsem či nejsem a co všechno umím. Musíš mě poznat a pak si uděláš názor. Pokud se v mém inzerátu aspoň trošku vidíš tak mi napiš

MužVážně 45 let Znojmo

TOP  2.7.2020

Hledám ženu vyřešenou minulosti pro všechno dobré a špatné.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Liberec
Muž | 20 let
Zlín
Muž | 40 let
Praha
Muž | 62 let
Brandýs n.L.-St.Boleslav

MužVážně 32 let Znojmo

TOP  1.7.2020

Ahoj, hledám slečnu, která ráda jezdí na výlety a sportuje.Mě je skoro 32let bydlím kousek za Znojmem.Věk není rozhodující.

MužVážně 52 let Znojmo

TOP  29.6.2020

Touto cestou hledám spřízněnou duši se kterou bychom byli naladěni na stejnou notu.. Rád se projdu po lese i městě, projedu krajinou.. Vyvijím činnost kolem chaloupky. Jsem pracující, zajištěn.., s vyřešenou minulostí.. 52/172, 80..., snad ještě sportovní postavy..

MužVážně 54 let Znojmo

TOP  29.6.2020

Skusit se má všechno..... hledám protějšek

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Přerov
Muž | 28 let
Tábor
Muž | 30 let
Brno-venkov
Muž | 47 let
Strakonice