Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení : Nové Město na Moravě

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Hledám ženu pro život, ženu pro společné cestování a poznávání světa, mám rád umění a dobrodružství, pokud budeš chtít se seznámit, neváhej napsat.

Pro společnou budoucnost hledám štíhlou hodnou obyčejnou ženu z Brna a okolí. Jsem spolehlivý nekuřák se smyslem pro humor i romantiku, mám vyřešenou minulost, odrostlé děti a spoustu času pro Tebe. Moje zájmy jsou příroda, historie, památky, badminton, deskové hry, staré filmy... Nejsem sportovní ani společenský typ, netravím čas ve wellnes centrech a nákupních galeriích, nerad cestuji daleko o proto že u nás za humny je taky krásně :)

Máš vyřešenou minulost? Jsi spokojená a šťastná? Jdeš si za svými sny? Ráda sportuješ? Vyrazíš i za kulturou? Chybí Ti někdo, s kým by jsi chtěla svůj život sdílet? Pokud jsi odpověděla 6x ano, tak už máme aspoň něco společného :) Zajdeme na kafe a zkusíme zjistit, v čem dalším by jsme si mohli rozumět?

Jsem rozvedený, mám děti a bydlím sám na vesnici. Hledám ženu k vážnému seznámení nejlépe poblíž mezi městy Tišnov, Bystřice nad Pernštejnem a Křižanov. Líbí se mně baculaté ženy. Chtěl bych ženu o trochu mladší, než jsem já. Pokud toužíš po muži a nejsem od tebe dál než 20 km těším se na naše setkání. Pěkný den přeji a štěstí při seznamování.

Hledám ženu na vážný vztah, všechno mám, přistěhování možné, hlavní je se mít rádi.

Sama usínáš, sama se probouzíš, sama bydlíš, sama jezdíš na dovolenou, sama řešíš problémy, sama chodíš na koncerty, pořád sama?Jestli ti to vyhovuje dál nečti.Jestli to chceš změnit a něco s tím udělat ozvi se pohodovému muži s vyřešenou minulostí.

Ahoj, hledám super holku, která už nechce být sama, stejne jako já...Máš ráda výlety, procházky, jízdu na motorce, bruslení apod......ozvi se.....ve dvou se to lépe táhne ;)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 26 let
Praha
Muž | 55 let
Beroun
Muž | 35 let
Trenčín
Muž | 43 let
Praha

Ahoj, postrádá se veselá a milá holka se smyslem pro rodinu. Slečna, která chce zažít hezké chvilky ve dvou a slepit tak dvě půlky dohromady. Pokud o ní viš, vyřiď jí, ať se ozve .

Veselý chlapík s vyřešenou minulostí, by rád poznal usměvavou ženu .

Hledám někoho, kdo mě bude brát takového jaký jsem. Hodnou, milou, věrnou spolehlivou, společenskou holku, která bude sama sebou a nebude si hrát na někoho, kdo není. Nesnáším, lži, podrazáky a nevěru.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Žďár nad Sázavou
Muž | 69 let
Rokycany
Muž | 39 let
Šternberk
Muž | 55 let
Pelhřimov