Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníTřinec

Hledám fajn holku, ženu, s minimálně zálibou v motorkách, vlastní stroj výhoda. Rozumnou, které nejsou cizí základní pravidla vážného vztahu. Veselou, s nadhledem, a jistými životními zkušenostmi. Já 2 metry vysoký, štíhlejší postavy, pracuji, bydlím sám ve svém, krom motorek záliba v kole, horách, fajn posezení s přáteli, či grilování u garáže. Ruce levé nemám, ať už práce na zahradě, nebo doma mi cizí nejsou. Vyperu, uklidním, uvařim. Nenávidím žehlení.

Ahojky rád bych se seznámil s ženou kterou us nebaví samota a ráda by se seznámila s milým chlapem, která ráda zajde na procházku nebo zajede na výlet. Ja usměvavý veselý chlap s vyřešenou minulosti. Pokud napíšeš budu rád.

MužVážně 39 let Třinec

TOP  29.3.2020

Hledám hodnou slečnu, která by chtěla se mnou vytvářet náš mikrokosmos :-) Živí mě psaní, mám rád procházky a přírodu. Nejdůležitější je pro mě rodina, v podstatě denně trávím čas s tříletým synovcem. Mou povahu dobře vystihuje popis znamení rak, ve kterém jsem se narodil. Hledám slečnu z citátu - takovou, která by se mi podobala, abychom si rozuměli, a trochu se odlišovala, abychom se milovali :-) Jo, a chtěl bych vlastní děti :-), zatím nemám žádné.

MužVážně 55 let Třinec

TOP  23.3.2020

Rozvedený pracující bez dluhu 54 lety jsem z Třince žiju s 11letou dcerou ve své péči miluji přírodu rockovou muzyku hledáme ženu na vážný vztah jsem nekuřák

Ahoj :) Ty prý jsi milá, hodná, citlivá a tolerantní... Je fajn, že nekouříš. Ještě lepší je, že plánuješ dlouhodobý vztah a nejsi jen na jednu noc. Jsi úžasná, protože máš ráda zvířata. Máš li dítko jedno nebo dvě nevadí.To nejlepší je, že jsi komunikativní a nejsi hádavá. Skvělé je, že myslíš i na druhé a to samé i od partnera očekáváš. Jsi skvělá pohodářka, ale někdy i náladová a to je také fajn. No a když neodpovíš na tento inzerát, budeš na to týden myslet :)

MužVážně 53 let Třinec

TOP  20.3.2020

...jsem normální, samostatný, ale občas osamoceny....což není totéžDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Praha
Muž | 30 let
Pardubice
Muž | 36 let
Praha
Muž | 39 let
Hradec Králové

MužVážně 37 let Třinec

TOP  18.3.2020
Kino
Divadlo
Knihy
Kolo
Bruslení
Běh
Turistika
Výlety

Hledám neobyčejně, obyčejnou ženu. Přirozeně hezkou s osobností. Nejlépe maminku, jelikož jsem taky tatínek.S pětiletým klukem ve střídavé péčí, který je pro mě vším. A i když mi někdy dokáže naložit, spolu zvládneme vše. Naše vaření je spíše alchymie a při úklidu se hádáme o konzoli, nechápu proč vždy vyhraje? je to padouch.. Říká mi táto nehledej už žádnou tetu. Jen neví jak moc mi schází pocit, že nejsem sám. Najdu tě?

MužVážně 53 let Třinec

TOP  19.3.2020

Jsem zvláštní tím, že: Hledám ženu, dámu, kamaradku

MužVážně 32 let Třinec

TOP  17.3.2020

Rad bych se seznamil s obycejnou zenou z okoli Trinecka. Jsem slusny mladik se smyslem pro humor ale sam.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Havlíčkův Brod
Muž | 30 let
České Budějovice
Muž | 25 let
České Budějovice
Muž | 43 let
Praha