Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení : Havířov

Ahoj, jsi slušná ženská vyšší postavy (nad 170cm) nekuřačka? Nemáš se za co v životě stydět a. hledáš parťáka pro život se vším, co nám přináší? tak písni.

Úplně obyčejný chlap hledá ženu k seznámení

HLEDAT LÁSKU NA INZERÁT? "Nesmysl", říká rozum. "Bláhové, naivní", namítá zkušenost. "Zoufalé a nebezpečné", tvrdí okolí. "Ale samota mě zabíjí...", šeptá tiše srdce. Co však s tím, když dnes člověk nemá moc příležitostí k seznámení? Je nějaká šance, že by se mi ozvalo slušné děvče s upřímným zájmem o vážný vztah? Dívka přiměřeného věku, aspoň trochu romanticky založená? Prosím, neodpovídejte vy, kteří hledáte nezávazný sex, sponzora či posluhovače.

Hledá se žena pro pěkný, příjemný život, která má ráda život, přírodu, lidi, ráda se baví. Děti nejsou překážkou a ani místo ani čas.

Jsem třiadvacetiletý student a hledám nějakou fajn slečnu, s kterou bych prohodil pár slov :-).

Najde se normální obyčejná žena, která má zájem o vztah?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 26 let
Zlín
Muž | 37 let
Louny
Muž | 29 let
Praha
Muž | 29 let
Zlín

Najít v dnešní uspěchané době svoji polovičku je snad už nemožné. Nebo se mýlím a někde tu jsi? Mám své zázemí, práci a milovaného syna a rádi bychom někoho k sobě pro společnou cestu životem... Hledám přítelkyni pro život, která by si chtěla vybudovat trvalý vztah, co by měl budoucnost. Parťáka pro život, s kterým bych se podržel v časech zlých i dobrýnormální průměr, nemám ani nehledám miliony , jen rovnost, upřimnost a chtít ještě žít.

Ahoj. Hledám ženu pro společný život. Krátkodobé záležitosti mě nelákají. Jsem sportovně založený, nekuřák, bezdětný, řádně zaměstnaný:) Občas se najde časi i na relaxaci. Podobně by měl vypadat i něžný protějšek, ale žádný mooster nemám a vždy záleží na vzájemných sympatiích. Pokud jsem nějakou ženu tímto zaujal budu rád, když mi dá o své existenci vědět:)

Ahoj hledám ženu, která touží po opravdové lásce. Jsem z Havířova a je mi 44 let.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Strakonice
Muž | 28 let
Praha
Muž | 40 let
Benešov
Muž | 29 let
Prachatice