Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníOstrava

Sympatický, úspěšný a aktivní muž s citem pro zodpovědnost a kladným přístupem k dětem hledá touto cestou příjemnou maminku, která by se chtěla podělit o své všední radostí i starostí. Po mé dlouhé cestě osobní a finanční stability prahnu nyní po rodinném životě. Nabízím pohodu, porozumění, finanční podporu, ale hlavně lásku a partnerství ne jen tobě, ale také tvým dětem, které jsou velmi vítány. Jsem sportovně a kulturně založen. Foto výměnou, odepíši všem. Pojď zkusit nový začátek, nezklamu tě!

Divadlo
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Hledám partnerku, která by chtěla založit rodinu, případně doplnit svou neúplnou, je dobrosrdečná a upřímná. Rád trávím čas venku, v zimě v létě, ale i doma nebo v menší společnosti. Jsem poetická povaha s nohama na zemi a vědomím vlastní nedokonalosti. Připadám si jako na tržišti, takže nabízím vlídnost, citlivost, obětavost, smysl pro humor, empatii a totéž požaduji. Mám obrovskou chuť do života a nemyslím tím flámování od až do rána.

MužVážně 25 let Ostrava

TOP  28.3.2020

Ahoj, najde se tady dívka na vážné seznámení? Schází mi parťák do života. PS: Ve dvou se to lépe táhne.

MužVážně 29 let Ostrava

TOP  28.3.2020

Třeba oba se tady ocitáme ze stejných důvodů:-) Proč to nezkusit. Jsem 28 letý svobodný muž co dává přednost tradičním hodnotám a ví co je a není důležité a totéž by rád našel u protějšku. Možná právě korona, řadu z nás to zase naučí:-) Pracuji jako hasič, mám vystudovanou VŠB, baví mě hory, sport, ale někdy i jen lenošení u dobrého vína. Své cíle a sny jsem z části splnil, ale pořád něco zbývá. A ve dvou to půjde přece lépe. Věřím, že zase bude dobře, až tohle všechno skončí:-)

MužVážně 48 let Ostrava

TOP  28.3.2020

Ahoj a pěkný den přeji v této strašné hektické době. Najde se spřízněna duše na pokec???

MužVážně 52 let Ostrava

TOP  28.3.2020

Když se dívám na sebe, tak se musím pochválit.Nevypadám věru zle, zkrátka chlapec, jak má být.Před naší, za naší...dál to nepamatuju.Takže hledám Nastěnku...Né nutně z Ruska.Stejně ted nejde cestovat.

MužVážně 54 let Ostrava

TOP  28.3.2020

Schází Ti něčí náruč, vlídné slovo, pohlazení, kterých nikdy dosti není??? Máš ráda přírodu, dlouhé procházky v ní, vyjížďky na kole, tak jsi to právě Ty, kterou hledám. Na Tvoji odpověď se těší nekuřák, sportovní postavy z Ostravy, 50 +. Prosím fotografii.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Frýdek-Místek
Muž | 35 let
Benešov
Muž | 41 let
Chrudim
Muž | 30 let
Jeseník

MužVážně 40 let Ostrava

TOP  28.3.2020

Zdravím jsem skoro 40 letý nekuřák, vyšší postavy s malou dcerou a hledáme do party vyzrálou, čistotnou a samostatnou ženu, která ví co je úcta, respekt, pochopení a rozumí tomu, že vztah je třeba budovat, a nevznikne ze dne na den.... Ženu která bude s námi ve chvílích dobrých, i těch kdy se moc nedaří.

MužVážně 65 let Ostrava

TOP  28.3.2020

SŠ, 176/80/65 rozvedený, ve svém bytě, hledá sympatickou přítelkyni pro společné trávení volného času, kina, příroda, kultura, atd. vše podle nálady a oboustranného zájmu. Se smyslem pro humor, komunikativní, s různými zájmy, zvídavou se zájmem o vše okolo nás, která by si přála postupně vybudovat hezký vztah. Pouze z Ostravy ! Na dotazy rád odpovím v mailu. Když to nezkusíme, nikoho nenajdeme :-)

MužVážně 45 let Ostrava

TOP  28.3.2020

Ahoj, hledám holku co se nebojí vztahu, nebudu pro ní jen vyplnění volného času. Ta která hledá borce ve značkovém oblečení, který vymetá hospody a bary ať přejde na jiný profil. Napiš, můžeme se poznávat. Jirka

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Praha
Muž | 49 let
Praha
Muž | 31 let
Chodov
Muž | 39 let
Ústí nad Orlicí