Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníŠumperk

Hezký den přeji, co napsat, snad jen minulost mám vyřešenou a nebudu se k tomu vracet, bydlím a pracuji, takže nepotřebuji sponzorku ani bytnou, nejsem žádný podvodník, ale normální chlap který hledá ženu pro vážný vztah a né pro povyraženi. Nemám vyhraněné koníčky, ale kolo, kino, výlety, nebo cokoliv zajímavého mi není cizí. Děti mi nevadí. Nejlépe Šumperk, Uničov, Šternberk, Litovel, ale není to podmínkou, to musí každý zvážit sám co je pro něj přípustné.

Nikomu jsem nezbyl jen zkouším najít lasku a něžnost a umím ji dát......

Šumperk-Olomouc. Hledám partnerku na kolo i turistiku.Partnerku pro život a v budoucnu založit rodinu....Znáš-li slova jako tolerance, respekt, odpovědnost pak budu rád když se ozveš.Jsem 38 let, 180 světlé vlasy, modré oči.Mám rád turistiku, hory, lesy, vodu kolo.Každý sport rekreačně, tak aby si člověk aktivně odpočinul... .Občas do kina nebo divadla.Taky dobrá knížka není k zahození.Upřednostňuji reálné setkáni a né klepání do klávesnice a posílání fotek...Prosím jen vážně. Hezký den.

Hodný nezadaný muž by moc rád poznal sympatickou nezadanou ženu z okolí Šumperka s dítětem či bez k seznámení . Moc si přeju Tě najít. Napíšeš ? Jen vážně.

Hledám partnerku pro sdílení všeho, co život přináší. Společně se radovat, milovat, snít, plánovat, budovat a žít. Jsem z Mohelnice, takže ideálně z blízkého okolí, ale není podmínkou.

Kterej chlap by nechtel zit s milou, sympatickou i empatickou holkou?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Prostějov
Muž | 38 let
Žatec
Muž | 64 let
Praha
Muž | 38 let
Třebíč

MužVážně 51 let Šumperk

TOP  30.6.2020

Rád bych se seznámil z milou ženou štíhlejší postavy nekuřačkou děti nevadí, která by chtěla poznat prý sympatického pohodového romantika, kutila a nechce být sama?Snad někde jsi a písneš?

MužVážně 47 let Šumperk

TOP  28.6.2020

Dobrý den.Rád bych tady našel hodnou a slušnou Ženu, která má ráda děti, a nevadí ji i cizí, přírodu, zvířata a vše co patří k životu.Já nekuřák 47/176 rozvedený žijící v domku na vesnici.Napiš, a ptej se víc.

MužVážně 64 let Šumperk

TOP  26.6.2020

Mít se na koho těšit a sdílet společné aktivity.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Mladá Boleslav
Muž | 48 let
Praha
Muž | 44 let
Opava
Muž | 30 let
Brno-venkov