Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Zábřeh na Moravě

Najde se tu děvče, které si bude vážit hodného a věrného kluka? Baví mne cestovat a ani vztahu na dálku se nebojím. Pokud náš vztah brzy nabere správný směr, tak bych si našel byt a práci v okolí, aby nás už ani vzdálenost nemohla odloučit na delší, než nutnou dobu. Vyrůstal jsem na Prostějovsku, pomáhám na Vyškovsku, pracuji na Šumpersku a v neodkladných případech jezdím po celé ČR. Jakýkoliv zájem s díky oceněním a odepíšu na jakýkoliv vzkaz.

Hledám ,co mi život nyní bere - obyčejnou pohodovou ženskou do nepohody,se kterou chci sdílet radosti i slasti,mít pro koho žít,ne přežívat a být sám.To je asi to nejhorší co jsem zatím zažil. Dítě není překážkou.

Ahoj, hledám ženskou (děti neva sám mám dvě)pro společný život.praci mám a na nic si nehraju.nejsem rád sám.

''Kouzelný děděček'' 64/188/90, hledá nezištnou ''babu Jagu'' kost a kůže, která ještě muže může až do konce...pohádkového podzimu života.

Nic zvláštního nenabídnu, tak pokud neva...hledám paní, která by stála o mě a já o ni.

Touto cestou hledám štíhlou a trochu pohlednou ženu.nejdříve na povídání a dál se uvidí po vzájemných sympatiích,

Uvítal bych kamarádku ze Zábřehu a blízkého okolí, přiměřeného věku se všeobecným rozledem na pokec, nějaký ten výlet na kole i pěšky, vše dle domluvy. Dle sympatií i trvalý vztah. SŠ 53/176/90, soběstačný, pracující.

Mám rád a taky se mi velice líbí romské holky. Našla by se tady nějaká(15-28 let), která by měla zájem o dlouhodobý vztah? Jsem 23letý kluk z okolí Zábřeha. Pokud tady jsi, budu rád, když se ozveš.

Samota je zlá ,,,

Pro jednu špatnou kapitolu nemusíme zavírat celou knihu, stačí jen obrátit stránku... Dobrý život totiž může začít právě teď ; -). Snad neva optimismus a přáni něčeho hezkého.