Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníZAHRANIČÍ - ostatní

Čech, 2 VŠ. IQ jazyky EQ, dlouho venku ale víc a víc v Praze. Rád kulturu a humor. S jógou začal ve 20ti, do předloni ji na Severu také učil. "FILF" vytrvalý Tantrovně i sportovně (plavání, kolo, lyže). Hledá Češku z Prahy/okolí, Skandinávku, či potomkyni obou. Severské země nebo Praha. Vážně, flirt, nebo něco mezi podle toho co ty na to. Adepti: v sousedním Zen-do nahlížejí do budoucnosti a valí se k nim davy. A Roshi praví: má cesta je těžší, vede jen k plné přítomnosti v každém okamžiku.

Hledá se děvče do 45 let k životu v zahraničí... pár návštěv v mé režii napoví....

176/80/61 hledam zenu primereneho veku k obcasnym navstevam nebo k trvalemu ziti na Kanarskych ostrovech, zalezi na sympatiich. Foto a seznamovani pres Whatsapp, dekuji, jen vazne.

Máš VŠ jakéhokoli směru a chceš bydlet mimo ČR ? Tak se ozvi a něco vymňoukneme.

Ahoj! Je mi 53 let. Bydlím na Ukrajině. Pracuji jako učitel v Kyjevě. Nebyl jsem ženatý. Nemám děti. Jsem pravoslavný věřící. Miluji cestování, umění a jízdu na kole. Chci založit rodinu a mít děti. Chci potkat slušnou dívku ve věku 37–42 let (aby mohla porodit), která nebyla vdaná a nemá děti. Minulý rok jsem byl v Praze s přítelem. Opravdu se mi to líbilo. Krásná země. Příjemní a nenápadní lidé.Děkuju.

My name is Ayesh. I am 19 years old from Kuliyapitiya Srilanka island. School J.R. Jayawardhana - central college. I lives in Sri lanka with my parents. I am student and love freedom. I am sajant in cadet patoon of our school. I like sing. My future ambition is commando soldier. I am single boy. My height is 174cm. My weight is 52kg. You beautifull and kindly. I can not write english wery well. I love my country but I like lives with my girlfriend with her in her country.

Hledám k sobě ženu s vesnice, která, je samá! Ve městě žít nechce! Žije poblíž města. Vlastní rodinné bydlení, jakého koliv tipu se zahrádkou. Jsem obyčejný muž. Delší dobu rozvedený sám! V starobním důchodě, mladšího vzhledu i ducha! Sportovat nesportují! Jen se udržují! Rád pracují v okolí rodinného bydlení a na zahradě! Zájmu mám mnoho. Milují zvířáta, přírodu, procházky přírodou, sběr lesních plodu, hřibu. Mohu za tebou přijet! Dálka nevadí! Jsem panem svého času. Už nepracují!Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Praha
Muž | 30 let
Brno-venkov
Muž | 31 let
Plzeň
Muž | 41 let
Chomutov

Kračím životem sám. A už nechci! Hledam druhou polovinu sebe, která je samá. Nekouří, je skromná, obyčejná, dba o sebe. Nebojí se žít na vesnici, v skromném malém bydlení se zahradou, kde by jsme společné tvořili. Pěstovali starali se o nějaká zvířátka Spokojeně žili. Jsem v starobním důchodě, mladšího vzhledu. Mohu za tebou přijet když budeš chtít! Dálka nerozhoduje! Důležité je nitro a povaha!

Ahoj jsem Jan a hledám ženu na vážný vztah. Žiji v zahraničí v holandsku.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Praha
Muž | 39 let
Hradec Králové
Muž | 51 let
Žďár nad Sázavou
Muž | 44 let
Holešov