Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

Kino
Divadlo
Hudba
Lyžování
Plavání
Příroda
Výlety
Cestování

Sympatický a dobře zabezpečený pohodář hledá sympatickou a inteligentní holku do 40 let, která nechce být sama a vysedáváni u internetové seznamky jí neuspokojuje. Jsem nezadaný, nezávislý, nemám žádné dluhy ani exekuce, nepiju, drogy neberu, automaty nehraju, nejsem v žádné sektě, komunisty nevolím, trestní rejstřík čistý, mám dobrou práci, vlastní dům, nejsem mamánek ani povoláním syn.

Kino
Kolo
Fitness
Výlety
Zvířata

Ahoj, hledám fajn holku na seznámení a podle vzájemných sympatií i na vážný vztah, víc si můžeme napsat osobně, budu se těšit.

MužVážně 51 let Plzeň

TOP  31.3.2020

Nesnadno zařaditelný. Neobvykle žijící. Hledá a uvědomuje si, že nejde o otázku jakou má šanci najít, ale o to zda je nějaká šance. Klidný samotář a přesto na rockovém koncertě zmítán výdechy reproduktorů. Jemný a přesto hrubých dlaní. Něžný, romantický a přesto realista. Hravý a přitom zodpovědný. Nekuřák, smutný z nastavení společnosti k přírodě. Nepoutá na první pohled, ale ukrývá nečekaný potenciál. Hledá štíhlou, jemnou ženu. Živou, ne však živelnou. Něhu, cit, upřímnost, obdiv, důvěru, ...

Bloudím tu, sleduji, dívám se a nějak nevidím, kam se to všechno ubírá. Cítím samotu a není mi příjemná. Mám srdce tam, kde má být. Mám šarm i vtip, dostatek mozkových buněk, a přesto se mi vyhýbá taková ta malá potvůrka jménem štěstí. Dokáži milovat celým srdcem i duší, dokáži milovat celým tělem, dávat víc než dostávám. Ale na to je potřeba láska, skutečná láska. Pokud ji se mnou chceš zkusit najít, ozvi se :)

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  31.3.2020

Ahoj, sympatická nekuřačka pro mě? Velká prsa a zadek máš?:)

Hledám ženu pro rodinný život a nový začátek v novém domě.

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  31.3.2020

... třeba právě tebe :-) ...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 25 let
Blansko
Muž | 47 let
Praha
Muž | 42 let
České Budějovice
Muž | 34 let
Liberec

Ahoj je mi 29... Nekuřák... Hledám pro sebe mladšího kamaráda vzájemné hraní :p atd.... Co nás napadne :p Najdu?? Prosím starší nepište. Foto po domluvě :) Budu se těšit :p

MužVážně 25 let Plzeň

TOP  31.3.2020

Moc rád bych tu poznal slečnu pro dlouhotrvající vztah, co si nebude na nic hrát a ví co chce. Hledám druhou polovičku, na kterou bych se mohl těšit, se kterou bych mohl sdílet hezké, i ty méně hezké chvíle, vzájemně se podporovat, plánovat společnou budoucnost a třeba i zestárnout. Bez lásky ten život nežijeme, ale jenom přežíváme. Budu rád, když se ozve slečna hledající něco podobného. Něco podnikneme a uvidíme jak si padneme do oka, jestli budeme přátelé nebo z toho bude víc.

MužVážně 34 let Plzeň

TOP  31.3.2020

Hledám pohodovou a upřímnou holku co se nebojí zkoušet něco nového a ráda si hraje. Holku co ma ráda vzrušení, je trošku uchylná a miluje zdravé kouření a s oblibou papá semínko. ;)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Liberec
Muž | 41 let
Muž | 47 let
Zlín
Muž | 25 let
Praha