Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení

Kupodivu je velmi těžké najít pro život partnerku, která nepije, nekouří, je chytrá a taky není úplně strašidlo. Rozhodně jsem vždy byl na štíhlé a chytré slečny. Existuje nějaká, která by splňovala většinu mých představ a jednalo se o jednu osobu? A jaké představy o partnerových vlastnostech by měla ona? :-)

Miluju hory, adrenalin, dobrodružství apod... Zodpovědný a snad i drobet inteligentní ale přitom trochu punk :-) Velmi rád bych poznal někoho na stejné vlně. Mám celkem 0 možností se seznámit. Moc se sem toho nevejde > Více si můžeme napsat nebo říct.

Vzájemné sympatie? Jsem více-méně introvert, lenoch a požitkář. Více-měně ;) Volný čas trávím většinou u počítače, hry, knížky, filmy/seriály, muzika... Občas vyrazím někam ven, za dobrým jídlem, na výlety, dobrovolničení všeho druhu, nějaká kultura. Sem tam se snažím i hýbat, ale ne moc :D Žiji si svůj život po svém, mám se rád a mám rád svůj život. Daň za to je samota. Nevěřím že takových není víc! Jen je občas trochu těžké se nalézt ;)

Možná Tě najdu tady. Ženu, která raději sdílí společné okamžiky v reálu, nevyhýbá se sportovním aktivitám, ráda se přitulí, chce budovat vztah na základě důvěry, upřímnosti, věrnosti. Pokud hledáš chlapa, na kterého je spoleh, bude Tě podporovat a stát při Tobě, napiš a snad zjistíš, že takový existuje.Já 33/187/110 nekuřák, bez alkoholu se obejdu, jsem bez závazků a držím slovo...

Hudba
Knihy
Fitness
Plavání
Turistika
Příroda

Najde se žena 20-35 let, co nehledá jen prince na bílém koni, a bude mít skutečně odvahu se seriozně seznámit, jít na rande, a nemusí vybírat dle fotek ze stovek profilů mužů ten "ideálně vybroušený kus diamantu?" Preferuji upřímnost, přirozenost, zasmát se klidně i blbostem a nebrat si vše až tak smrtelně vážně. :-)

Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Cestování

Zdravím Vás slečny, jsem 28letý mladý muž z Prahy. Mám rád jízdu na kole, plavání, cestování (hlavně po ČR) a hodně čtu :) Občas si chodíme s kamarády zahrát fotbal a nepohrdnu ani dobrým filmem (hlavně komedie, detektivky, horory) ... Najde se tu slečna, která to má podobně a chtěla by zajít na procházku či na kafe?

Hledám rozumnou sympatickou pohodovou ženu. Jmenuji se Petr, je mi 33 let a jsem z Ostravy. Jsem pohodář, se smyslem pro humor, klidný, rozumný, dlouhodobě pracující. Pokud jsem Tě zaujal a chceš se doopravdy seznámit, budu rád, když napíšeš.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 32 let
Ostrava
Muž | 32 let
Teplice
Muž | 29 let
Boskovice
Muž | 32 let
Vlašim

Ahoj holku. Hledám holku, chci seznámit se na vztahu a lásku, nezáleží o věku a odkud jsi . Pokud ano, jsi kochleární implantát nebo nedoslýchavý nebo slyšící. Jmenuji se Stanislav, jsem neslyšící, je mi 29 let a bydlím v Praze, pracuje jako skladník. Sympatický, slušný, hodný, milý, rozumný, klidný, věrný, upřímný, vtipný a romantický. Mám rád cestování a na turistiku, na přírodě, na zámku i hradu, v kině a programy akce, apod..Sejdeme se s Tebou na kafe na rande. Budu se těšit na Vás odpovědět

MužVážně Praha

TOP  Včera

Hledám vážný vztah já 165 / 85 Jsi sama chybí ti projít se po Praze a okolí zajít na kafe či do kina popovídat si o životě. Tak napiš a můžeme se sejít.

Ahoj jsem silnější postavy touto cestou hledám baculku na vážný vztah i k založení rodiny která mi bude oporou na vzdálenosti, vzhledu, věku mi nezáleží a děti nejsou překážkou z vyřešenou minulostí a ví co v životě chce, spřízněnou duši do pohody i nepohody na společnou cestu životem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 28 let
Brno-venkov
Muž | 27 let
Brno
Muž | 30 let
Ostrava
Muž | 29 let
Praha