Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Fitness
Bruslení
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Zdravím všechny nezadané slečny, dámy, ženy, svobodné maminky apod. Já sám samozřejmě taktéž svobodný, nezadaný, zatím bezdětný, zaměstnaný s vlastním autem, hledám partnerku na vážný vztah a založení rodiny. ( Jestli už máš dítě tak to určitě nevadí) určitě napiš. Děti mám moc rád. Tak zatím pa :)

Kino
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Vaření

Ahoj holky chtěl bych tu najít milující a věrnou a pracovitou holku co pije jen příležitostně , nekouří a je v pohodě. To samé jsem já. :-)

Vzájemné sympatie? Jsem více-méně introvert, lenoch a požitkář. Více-měně ;) Volný čas trávím většinou u počítače, hry, knížky, filmy/seriály, muzika... Občas vyrazím někam ven, za dobrým jídlem, na výlety, dobrovolničení všeho druhu, nějaká kultura. Sem tam se snažím i hýbat, ale ne moc :D Žiji si svůj život po svém, mám se rád a mám rád svůj život. Daň za to je samota. Nevěřím že takových není víc! Jen je občas trochu těžké se nalézt ;)

Možná Tě najdu tady. Ženu, která raději sdílí společné okamžiky v reálu, nevyhýbá se sportovním aktivitám, ráda se přitulí, chce budovat vztah na základě důvěry, upřímnosti, věrnosti. Pokud hledáš chlapa, na kterého je spoleh, bude Tě podporovat a stát při Tobě, napiš a snad zjistíš, že takový existuje.Já 33/187/110 nekuřák, bez alkoholu se obejdu, jsem bez závazků a držím slovo...

Hudba
Knihy
Fitness
Plavání
Turistika
Příroda

Najde se žena 20-35 let, co nehledá jen prince na bílém koni, a bude mít skutečně odvahu se seriozně seznámit, jít na rande, a nemusí vybírat dle fotek ze stovek profilů mužů ten "ideálně vybroušený kus diamantu?" Preferuji upřímnost, přirozenost, zasmát se klidně i blbostem a nebrat si vše až tak smrtelně vážně. :-)

Kupodivu je velmi těžké najít pro život partnerku, která nepije, nekouří, je chytrá a taky není úplně strašidlo. Rozhodně jsem vždy byl na štíhlé a chytré slečny. Existuje nějaká, která by splňovala většinu mých představ a jednalo se o jednu osobu? A jaké představy o partnerových vlastnostech by měla ona? :-)

Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Cestování

Zdravím Vás slečny, jsem 28letý mladý muž z Prahy. Mám rád jízdu na kole, plavání, cestování (hlavně po ČR) a hodně čtu :) Občas si chodíme s kamarády zahrát fotbal a nepohrdnu ani dobrým filmem (hlavně komedie, detektivky, horory) ... Najde se tu slečna, která to má podobně a chtěla by zajít na procházku či na kafe?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 28 let
Praha
Muž | 29 let
Zlín
Muž | 34 let
Litomyšl
Muž | 34 let
Praha

Prý sympaťák a pohodový chlap se smyslem pro zodpovědnost a též specifickým smyslem pro humor, povoláním učitel, by rád natrefil na usměvavou ženu s výhledem na sdílenou budoucnost :)

Hledám rozumnou sympatickou pohodovou ženu. Jmenuji se Petr, je mi 33 let a jsem z Ostravy. Jsem pohodář, se smyslem pro humor, klidný, rozumný, dlouhodobě pracující. Pokud jsem Tě zaujal a chceš se doopravdy seznámit, budu rád, když napíšeš.

Miluju hory, adrenalin, dobrodružství apod... Zodpovědný a snad i drobet inteligentní ale přitom trochu punk :-) Velmi rád bych poznal někoho na stejné vlně. Mám celkem 0 možností se seznámit. Moc se sem toho nevejde > Více si můžeme napsat nebo říct.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Zlín
Muž | 32 let
Mělník
Muž | 31 let
Plzeň
Muž | 34 let
Jihlava