Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení

MužVážně 35 let Praha

TOP  8.4.2020

Kluk, žijící a pracující v Praze, se spoustou zájmů (cestování, filmy, pěší turistika, příroda atd.) hledá holku do pohody i nepohody, s níž by mohl podnikat společné výlety, procházky přírodou, sdílení krásných chvilek a spoustu dalšího. Možná, že nejsem princ z pohádky, ale jsem upřímný, pozorný, milý, trochu romantický a dovedu ženě naslouchat.

MužVážně 29 let Praha

TOP  8.4.2020
Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Cestování

Zdravím Vás slečny, jsem 28letý mladý muž z Prahy. Mám rád jízdu na kole, plavání, cestování (hlavně po ČR) a hodně čtu :) Občas si chodíme s kamarády zahrát fotbal a nepohrdnu ani dobrým filmem (hlavně komedie, detektivky, horory) ... Najde se tu slečna, která to má podobně a chtěla by zajít na procházku či na kafe?

Kino
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Vaření

Ahoj všem slečnám/ženám. Je mi 31 let a jsem obyčejný muž, kterému chybí druhá polovička, se kterou by si rozuměl a se kterou by strávil zbytek života. Mám hodně zájmů, hlavně výlety, příroda, knihy, hudba. Více v dopisování. Rád bych jednou vlastní rodinu. Sám jsem zatím bezdětný, ale pokud Ty máš dítě, tak nevadí. Většina lidí tu na odpověď na svůj inzerát nenapíše ani "ň", já však odpovím vždy. Těším se právě na Tvoji odpověď.

MužVážně 35 let Brno

TOP  8.4.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Fitness
Běh
Příroda
Výlety
Zvířata

Ahoj dámy! Čas utíká a člověk si uvědomuje, že by zase rád poznal někoho, s kým si bude rozumět – prostě spřízněnou duši, někoho komu se může svěřit a s kým tady pro sebe budeme, když jednomu nebo druhému nebude dobře. Je mi 34 a jsem z centra Brna, mám jen jednoho spolubydlícího – kocoura, který je se mnou na fotce :-) Prosím jen o odpovědi s fotkou, je to fér!

Ahoj hledám ženu hodnou, laskavou , milou která má srdce na pravém místě a ví co od života očekává. Jsem svobodný pracující mam rad přírodu výlety jízdu na kole vařeni dobrý film budu se těšit na odpoved.

Zdravím, vzhledem k Vašim odpovědím bych rád upřesnil, třeba se najde: Chytrá, tmavovlasá, štíhlá, přiměřená věku mému, nejlépe se slovenským přízvukem(není podmínkou) která miluje pejsky a má kladný vztah k životu ikdyž zrovna není jednoduchý a taky aby nikdy neztrácela neději věřit, to je totiž to nejsilnější!. Více do zpráv. PS: třeba se najdeme

Kino
Hudba
Knihy
Fitness
Cestování

Ahoj. Hledám fajn pohodovou ženu pro vážný vztah, se smyslem pro humor. Ženu, která ví, co chce a chce si plnit své sny. Ve dvou všechny překážky překonáme. Jsem svobodný, 33 let, optimista.MužVážně 29 let Praha

TOP  8.4.2020

Ahoj, hledám sympatickou a inteligentní slečnu na popovídání. Ideálně VŠ, ale není to podmínkou, hloupý člověk může mít i titul nebo naopak chytrý žádný nemá. Jsem zábavný společník, umím si udělat legraci ze sebe samého, jsem spíše asertivní povahy, mám vlastní práci, zájmy i přátele. Napiš

MužVážně 30 let Tábor

TOP  8.4.2020

Ahoja, hledám fajn ženu která ví co chce a časem veselý vztah.

MužVážně 29 let Praha

TOP  8.4.2020

Ahoj, jmenuji se Honza a hledám zde slečnu ve věku 24-28 let, najde se tu ta pravá? Mohu říci o sobě, ze jsem hodný, milý upřímný. Ze sportu mě baví stolní tenis a plavání.