Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení

MužVážně 32 let Ostrava

TOP  20.7.2019

Hledám nějakou fajn pohodovou ženu. Já muž 31 let z Ostravy, vysoký, štíhlý, sympaťák. Pohodář, se smyslem pro humor, klidný, rozumný, pracující.

Hledám ženu, která nechce být sama, a která by chtěla vážný vztah.Jsem hodný gentleman, který jsi ženy váží.Jsem rodiný typ.Čekám na tebe, má krásná neznámá.

MužVážně 38 let Praha

TOP  20.7.2019

Hledám ženu, která nechce být sama, a která by chtěla vážný vztah.Jsem hodný gentleman, který jsi ženy váží.Jsem rodiný typ.Čekám na tebe má krásná neznámá.

Hezký den, Jmenuji se Zdeněk, je mi 34 let. Jsem bezdětný a svobodný. Bydlím v Českých Budějovicích, pracuji jako řidič ve skladu. Mou zálibou je tvorba keramiky. Rád navštěvuji rodinu na Lipenské přehradě, kde aktuálně trávím volný čas. Mám rád odpočinek i cestování po jižních Čechách, kam chodím na výlety. Mezi mé neřesti patří kouření. K mým přednostem bych zařadil pracovitost, zručnost, spolehlivost a abstinenci.K úplné spokojenosti mi schází přítelkyně do života.

MužVážně 33 let Praha

TOP  20.7.2019
Hudba
Knihy
Fitness
Bruslení
Plavání
Příroda
Vaření
Zvířata

Pohodový sympaťák hledá protějšek 20-40 na vše hezké, co život přináší. Já 33 let, pracující, bez dluhů. K mým koníčkům patří vaření, kutilství a občas sport. Děti vítány, sám mám jedno. Foto výměnou.

MužVážně 36 let Praha

TOP  20.7.2019

Hledám touto cestou fajn slečnu z Prahy nebo okolí pro vážný vztah. Ideálně kdyby byla aspoň trochu umělecky založená (ve volném čase s oblibou skládám hudbu).

MužVážně 37 let Brno

TOP  20.7.2019

Najde se zde pohledná žena z Brna na kus řeči, procházku či někde posedět? Je mi 37 a jsem přímo z Brna.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Beroun
Muž | 32 let
Praha
Muž | 35 let
Most
Muž | 33 let
Ostrava
Kino
Hudba
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety

Zajít do kina, projít se nočním nebo denním městem , zasportovat si, společně si postěžovat co v práci, jen tak vedle sebe ležet a číst si, společně bláznit při vaření oběda, nahánět přátele na společné posezení u sklenky, podporovat se v těžkých chvílích...do teď by to znělo jako přátelství.Stačí okořenit...společným probouzení, tulením u filmu, zamilovanými pohledy, myšlenkami na společnou budoucnost, vášnivými chvilkami a je z toho vztah.Tak jaké si to uděláme? 

MužVážně 38 let Praha

TOP  20.7.2019

Rád bych se seznámil se štíhlou pohlednou ženou. Miluji (mimo jiné) četbu, filmy, silnou kávu a dobré víno. S potěšením daruji ženě květiny. Jsem svobodný a bezdětný. Těším se.

MužVážně 36 let Praha

TOP  20.7.2019

Ahoj hledá se sympatická a pohledná parťačka na výlety, prochajdy, nějaký ten sport a třeba pivko nebo vínko na zahrádce s vyhlídkou, případně kino a prostě super zážitky :))) Odpověď prosím s fotkou ;) Budu se těšit. Jirka :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Hradec Králové
Muž | 38 let
Praha
Muž | 34 let
Brno
Muž | 37 let
Třebíč