Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

MužVážně 40 let Plzeň

TOP  3.6.2020

Ahoj. Jsem svobodný vysokoškolák, bez závazků, zajištěný, zabydlený. Rád sportuji, fotím, obdivuji a chráním floru i faunu. Nekuřák. Pokud jsem tímto strohým výčtem zaujal milou, štíhlou nekuřačku, která odpoví, tak budu velmi rád. Díky!

MužVážně 36 let Plzeň

TOP  3.6.2020

Rád bych poznal upřímnou holku (max. 37 let), která nezkazí legraci, má ráda cestování, turistiku, různé výlety či cyklistiku a v zimě třeba lyže nebo snowboard. Není to vše podmínkou. Najde se holka do pohody i nepohody? Zkus napsat, můžeme se poznat a kdo ví co přinese čas...

MužVážně 40 let Plzeň

TOP  2.6.2020

Rád bych poznal velmi vnadnou dívku či ženu (velká prsa) na hezké chvíle ve dvou. Já urostlý krátkovlasý brunet, 187cm, zelený oči, strniště, nekuřák, kutil, zajištěný, ... už se na Tebe těšim krásko:-)

MužVážně 36 let Plzeň

TOP  1.6.2020

Ahoj, hledám tu slečnu do života.A takovou která hledá pevný trvalý vztah a chtěla by jsi do budoucna rodinu, zahrádku, domek a žít spokojený život plný radosti.

Ahoj, hledám vážný vztah. Chtěl bych s někým bydlet, cestovat a trávit společně volné chvilky. Nehledám jen psaní a flirt, hledám vážný vztah nejlépe už na pořád.

Farmář hledá ženu. :-) Bydlím sám ve velkým domě na samotě u lesa, kde mam velikou zahradu na které může běhat větší množství zvířat. Hledám někoho kdo se neboji práce a chtěla by tu se mnou bydlet. Zatím tu běhám jen já a pes. :-)

MužVážně 36 let Plzeň

TOP  31.5.2020

Ahoj, normální, hodný, prý sympaťák se srdcem na správném místě. Jsem 36 letý klučina z Plzně, který hledá právě Tebe.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Chomutov
Muž | 36 let
Brno
Muž | 37 let
Brno-venkov
Muž | 41 let
Jičín

MužVážně 37 let Plzeň

TOP  31.5.2020

v 37 letech už bych mohl mít věk na to usadit se a založit si rodinu. Vtipný sympatický a zajištěný chlap hledá právě tebe. Ty samostatná, zodpovědná a upřimná. Chci něco vážného ne se jen pobavit.

MužVážně 41 let Plzeň

TOP  30.5.2020

Ahoj hledám ženu která je věrná upřímná milá. Už bylo dost těch co se převažují a povišují.

MužVážně Plzeň

TOP  30.5.2020

Ahoj, jsem 39 léty muž z Plzně, hledám kamarádku pro trávení společného volného času, pokud jsem zaujmul neboj se napsat, nekoušou

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Brno
Muž | 35 let
Praha
Muž | 35 let
Praha
Muž | 37 let
Brno